Jump to content

Podjela suvlasništva


Forilam

Preporučene objave

Suvlasnik sam u polovici nekretnine,drugu polovicu je stekla osoba ugovorom o doživotnom uzdržavanju. Ja sam u posjedu spomenute nekretnine. Sporazumna podjela nije moguća a suposjednik traži ulaz u posjed u kojem sam ja odavno. Kako razriješiti situaciju jer zajednički suživot nije moguć zajedničko brojilo struje, vode , plina itd. Moje stvari, kako se zaštititi.Vlastiti sin je na prevaru odveo baku (moju majku 87 g)  kod bilježnika i potpisan je ugovor. Ja sam kći jedinica i brinula samo majci do smrti, platila sprovod itd. Za ugovor sam saznala tri tjedna nakon smrti majke. Moj (bivši)sin nije nikada brinuo o mojoj majci niti doprinosio njenom liječenju. Kakva su moja prava, on silom želi u prostor u kojem ja živim i plaćam sve režije ....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Forilam je napisao:

Suvlasnik sam u polovici nekretnine,drugu polovicu je stekla osoba ugovorom o doživotnom uzdržavanju. Ja sam u posjedu spomenute nekretnine. Sporazumna podjela nije moguća a suposjednik traži ulaz u posjed u kojem sam ja odavno. Kako razriješiti situaciju jer zajednički suživot nije moguć zajedničko brojilo struje, vode , plina itd. Moje stvari, kako se zaštititi.Vlastiti sin je na prevaru odveo baku (moju majku 87 g)  kod bilježnika i potpisan je ugovor. Ja sam kći jedinica i brinula samo majci do smrti, platila sprovod itd. Za ugovor sam saznala tri tjedna nakon smrti majke. Moj (bivši)sin nije nikada brinuo o mojoj majci niti doprinosio njenom liječenju. Kakva su moja prava, on silom želi u prostor u kojem ja živim i plaćam sve režije ....

Apsolutno nikako nemozete zabraniti da ùđe u suposjed,jer je i on suvlasnik kuće.

Vi imate pravo pobijati taj ugovor u parnicu,ali ako imate samo čvrsre dokaze za to sto govorite,inačete se nebi upuštso u to.

Odmah da vam kazem,onaj ko i izgubi sud,placa sve troškove postupka,a vjerujte mi da nisu mali.

Govorim vam iz iskustva.

A i naravno napravite konzultacije s odvjetnikom,ali takove ugovore je jako teško pobijati bez čvrstih i konkretnih dokaza.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija