Jump to content

Braniteljske mirovine


Davor3d

Preporučene objave

Poštovani, prije tjedan dana na prvostupanjskoj komisiji u Splitu dobio sam 20%status HRVI i sad spis ide u ZG. Ovo mi je drugi put da predajem zahtjev za status HRVI. Prvi put sam išao na ozljede koje su po meni nastale za vrijeme rata što je komisija nakon žalbe poništila i uputili me da idem na PTSP i nakon dobivanja dijagnoze F43.1 F11 u Splitu su mi dali tih 20 posto. Inače sam od 2011 u invalidskoj mirovini radi profesionalne nesposobnosti za rad. Najprije me zanima hoće li mi u Zagrebu priznati ovo rješenje iz Splita i kolika bi mogla biti mirovina ako priznaju. 

Imam oko 350 dana borbenog sektora i 10 g radnog staža prije toga i trenutno imam zaštićenu braniteljsku mirovinu 38

0 EU

Ako bi netko imao neku ideju oće li Zagreb to priznati i onda izracun moguće mirovine bio bih zahvalan.

Hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani Davor,

bez nadnevka Vašeg rođenja i prosječnog vrijednosnog boda (pvb) za ukupni radni staž (iz Rješenja o priznatom pravu na mirovinu iz 2011.g.) nema ni izračuna Vaše potencijalne braniteljske mirovine, osim minimalne braniteljske invalidske mirovine koja je ista kao i ova koju trenutno primate. LP.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija