Jump to content

Jednostavni postupak stečaja potrošača


RitaLollie

Preporučene objave

Pozdrav,

Ako može mi netko objasniti.. Fina je 28.08. 2023. poslala elektronički sudu  prijedlog za jednostavni postupak stečaj potrošaća..i isti dan dolazi obavijest da je dodijeljen određenoj sutkinji taj predmet...

Na 28.08.2023, 4 ovrhe..

Danas 01.09.2023. nova poruka na e građani. jedan ovrhovoditelj se "skinuo" sa te liste ovrhovoditelja.. naravno EOS matrix...

pitanje: pošto je bio ubilježen kada je krenuo JPSP, da li on svejedno ulazi u taj dio, ili ne, buduće da se nakon pokretanja postupka maknuo sa liste ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 minuta, RitaLollie je napisao:

Pozdrav,

Ako može mi netko objasniti.. Fina je 28.08. 2023. poslala elektronički sudu  prijedlog za jednostavni postupak stečaj potrošaća..i isti dan dolazi obavijest da je dodijeljen određenoj sutkinji taj predmet...

Na 28.08.2023, 4 ovrhe..

Danas 01.09.2023. nova poruka na e građani. jedan ovrhovoditelj se "skinuo" sa te liste ovrhovoditelja.. naravno EOS matrix...

pitanje: pošto je bio ubilježen kada je krenuo JPSP, da li on svejedno ulazi u taj dio, ili ne, buduće da se nakon pokretanja postupka maknuo sa liste ?

Maknuo se da ne uđe u stečaj a kada stečaj prođe opet će vas blokirati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 minuta, RitaLollie je napisao:

Da, to kužim sta je s time htio napraviti, ali napravio je nakon što je predmet već predan na sud sutkinji..i tamo je i on bio  naveden..

Prema tome, morao bi uči u taj stečaj, zar ne?

Ne, sud gleda koje osnove se nalaze na Fini na dan donošenja rješenja a ne na dan prijedloga za pokretanje stečaja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , Borbena7 je napisao:

Kako ste se očitovali FINA-i?

Nisam stigla, jer sam imala smrtni slučaj u obitelji.. otac mi je u to vrijeme preminuo.. a mama 2 mjeseca prije toga doživjela moždani i dobila i dijabetes..tako da je Fina to stavila na oglasnu ploču i onda kad je istekao taj rok, poslala je sudu elektronički.. 28.08. i istog dana mi je dodijeljena sutkinja... to sve imam na e građani..da bi 01.09. EOS povukao se..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija