Jump to content

Prekršajni sud. POMOĆ!


anonimno

Preporučene objave

Ovako. Prije dvije godine uhvaćen sam sa 5g Canabis satiive. Na prekršajnom sudu sam kao kaznu dobio 3 mjeseca testiranja urina - dakle 6 puta u dvotjednim intervalima. Kaznu sam krenuo odsluživati, bio sam u centru za prevenciju ovisnosti 3 puta i svaki put prošao (dakle bio sam čist).

 

Kako sam u tom gradu bio na studiju a bilo je ljeto zamolio sam sutkinju da mi odobri prebacivanje ostatka testiranja u moj grad, što mi je i odobreno.

Nažalost, ustanovio sam da osoba koja radi u centru protiv ovisosti u mom gradu poznaje moje roditelje ;\

 

Kako nisam želio zamarati roditelje svojim problemima, nisam otišao na testiranje. nakon toga sam se vratio u grad studiranja i obavio još jedno testiranje koje sam također prošao.

Uu međuvrememnu sam završio fax, i vratio se u svoj grad.

Zaposlio sam se ( Radim već godinu dana kao asistent Managera u respektabilnoj firmi) - da bi mi ovih dana na kućnu adresu došla preporučena pošiljka sa povratnicom sa poštanskim brojem grada u kojem sam studirao.

 

Moje pitanje je sljedeće. ŠTA DA RADIM?!

Pošiljku još nisam podigao, pošto je ta stvar jedinoa otvorena stavka iz tog dijela mog života.

Nekako razmišljam da se bliži 2 godine od presude.

Da li postoji kakva šansa da će me prestat pozivait, ili da predmet ode u zastaru ako nikada ne podignem ovaj

poziv?

 

Poštar dolazi u kuću kada su svi na poslu...

 

Imate li kavih savjeta?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija