Jump to content

Uvid banke u promet tekućeg računa u drugoj banci


brett

Preporučene objave

prije 5 sati , pavlaog77 je napisao:

Pozdrav,

Promet po računu je vidljiv samo matičnoj banci dok s druge strane svim bankama su preko hroka su vidljivi svi ostali proizvodi poput kredita, minusa po tekućem, kreditnih kartica i to svih banaka.

Ja bi podigao kredit za refinanciranje dugova u drugoj banci i prešao u njihovu.Tražili su me dokumentacije neke ali nisu tražili izvatke tekučeg računa iz trenutne banke.Kasnije sam se sjetio da sam imao zadnja 3mj 2 uplate na loto sa tekučeg.Znam da to odma odbiju.Ali kako će znati za to kad nisu tražili izvadak računa trenutne banke a kako vi kažete nemaju uvid sami?Sa svime sam dobar u HROK i sve uredno plaćam.Problem su te dvije uplate na hrvatsku lutriju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 45 minuta, brett je napisao:

Ja bi podigao kredit za refinanciranje dugova u drugoj banci i prešao u njihovu.Tražili su me dokumentacije neke ali nisu tražili izvatke tekučeg računa iz trenutne banke.Kasnije sam se sjetio da sam imao zadnja 3mj 2 uplate na loto sa tekučeg.Znam da to odma odbiju.Ali kako će znati za to kad nisu tražili izvadak računa trenutne banke a kako vi kažete nemaju uvid sami?Sa svime sam dobar u HROK i sve uredno plaćam.Problem su te dvije uplate na hrvatsku lutriju.

Neke banke traže izvadak po tekućem,  a neke ne. Pretpostavljam da Vas neće tražiti promet po računu nego samo platne liste pošto ćete i usmjeriti primanja u njihovu banku, da niste izabrali prijenos primanja vjerovatno bi tražili i promet po računu.

Ali uzmite ovo s oprezom, mogli bi Vas naknadno to tražiti iako mislim da bi Vam to odma rekli kada ste došli s zahtjevom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija