Jump to content

Kako zaobići plaćanje ovrhe, kako plaćati minimalno svaki mj


Marko_Ivivid

Preporučene objave

Pozdrav, 

Moj problem: imam bruto plaću 4500EUR, netto 3000EUR. Sad bi svaki mjesec nakon kaj si ovi uzmu kaj je njihovo meni ostalo 680EUR, a sad nekoliko mjeseci si to nemogu priustiti.

Tri ovrhe su:

1. 1500EUR

2. 1000EUR

3. 1000EUR

Sad sam se dogovorio sa bivšom ženom, da ona napravi ovrhu nad mojim računom, kao da joj ništa nisam plaćao preko računa smo samo nekoliko transakcija napravili. 

Ako netko ima ideju, kako to svesti na minimum dok se ne oporavim.Molim Vas ako netko ima neku ideju neka je podijeli samnom. Da malo zaobiđemo zakone, samo dok se ne oporavim.  Molim Vas da podijeli samnom. 

Unaprijed Hvala

LP

 

uređeno: od Marko_Ivivid
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Marko_Ivivid je napisao:

Moj problem: imam bruto plaću 4500EUR, netto 3000EUR. Sad bi svaki mjesec nakon kaj si ovi uzmu kaj je njihovo meni ostalo 680EUR, a sad nekoliko mjeseci si to nemogu priustiti.

Tri ovrhe su:

1. 1500EUR

2. 1000EUR

3. 1000EUR

malo nejasno da Vi sa plaćom od 3000e imate problem sa 3500e da ne možete naći riješenje....imate još dugovanja ili Vam i ostali dugovi prijete da pređu o ovrhu (prezaduženi ?)

da li je došlo do blokade računa ili vam tek prijete ovrhe za ta 3 iznosa

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija