Jump to content

Instruktor vožnje izbjegava obveze


milan.ralis

Preporučene objave

Kupon za polaganje A kategorije u Autoškoli XXXX sam kupio preko Crnog jajeta 21.2.2023., ugovor s autoškolom sam potpisao 14.3.2023., a prvi sat odvezao krajem travnja 2023. Po programu je potrebno 15 sati vožnje za osposobljavanje prije polaganja ispita.
Komunikacija s vlasnikom/instruktorom oko dogovora termina za vožnju je, blago rečeno, teška što vam govori i činjenica da danas, nakon više od 8 mjeseci nakon potpisivanja ugovora nismo stekli uvjete za polaganje ispita. Moram napomenuti i da mi instruktor zadnjih cca mjesec i pol na moje upite o polaganju ispita odgovara da će me prijaviti na ispit i poslati uplatnice "krajem tjedna".  Instruktor se u pravilu ne javlja na pozive i poruke te je potrebno s moje strane po nekoliko poziva unutar tjedna kako bi se javio i eventualno dogovorio sat vožnje.
Kome se mogu obratiti da se čovjeka natjera da odvozim sate do kraja i da me prijavi na ispit? 
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 24 minuta, milan.ralis je napisao:

Kome se mogu obratiti da se čovjeka natjera da odvozim sate do kraja i da me prijavi na ispit? 

Ukoliko je on i vlasnik pravne osobe, onda preostaje samo prijava Državnom inspektoratu - https://dirh.gov.hr/o-drzavnom-inspektoratu-9/ustrojstvo-77/6-sektor-za-nadzor-trgovine-usluga-i-zastite-potrosaca/137

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija