Jump to content

Upis na fakultet - dijete dragovoljca


smucek

Preporučene objave

Necaka mi ide na fax, pa sam prije nekoliko dana pricao s njom o tome posto bi se moj sin sljedece skol. godine trebao upisati na fax,kaze da pri upisu nema dodatnih bodova sto se tice statusa drag.  roditelja,bodovi vaze za upis u studencke domove...

Ako se sta promjenilo... 

uređeno: od orao
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 21 sati , marona5 je napisao:

Djete HRVI, poginulih i nestalih branitelja imaju direktan upis u Studentski dom. Bar nešto, ali vjerujte u sadašnje vrijeme jako puno znači. Lp

Nije baš tako za dijete roditelja sa statusom HRVI-a. Moje dijete  je dobilo samo neke dodatne bodove na osnovu mene ali nije imala direktan upis u dom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 54 minuta, marona5 je napisao:

Mojih dvoje imali direktan upis, s tim da se jedno još školuje i ima direktan upis u dom. Svake godine izvadim potvrdu o statusu i priloži je u dokumentaciji. Pa sad ....?

Kćer je 4.godina faksa u Osijeku i kažem dodatne bodove dobila ali direktan upis na osnovu mene nije imala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Upis na fakultet - dijete dragovoljca
Dana 28. 02. 2024. u 7:52, smucek je napisao:

Imaju. li djeca dragovoljaca pravo na dodatne bodove za upis na fakultet

Nemaju.

prije 12 sati , marona5 je napisao:

Mojih dvoje imali direktan upis, s tim da se jedno još školuje i ima direktan upis u dom. Svake godine izvadim potvrdu o statusu i priloži je u dokumentaciji. Pa sad ....?

Ispunjavate uvjete po čl. 48. e. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija