Jump to content

Uskraćivanje prava na povrat pologa


Cicostos

Preporučene objave

Poštovani imam upit vezan za pravo na povrat pologa. Naime najmodavac kaže da temeljem neovjerenog ugovora mi nije dužan vratiti polog za stanovanje iako je stan vraćen u prvobitnom stanju (iako gazdarica tvrdi da nije očišćen u stupnju savršen) i ja sam uzvratio da sam voljan platiti to savršeno čišćenje međutim nema odgovora. Dajem komentar da će onda moja djevojka ostati u stanu kao za iznos tog pologa. Na šta kažu da ako dam odmah još i jednu stanarinu može. Ali da imam rok od 90 min za odluku. Pošto je petak navečer a pravnu pomoć ne znam gdje da nađem u ovom trenutku obraćam se ovdje. A najdivnije od svega toga što naletim na fejsu da je stan već 3 dana u procesu rente.i sad moje viđenje je da sam ja uskraćen za polog a oni dobili extra profit . Napominjem da ugovor imam u kopiji i znam da nije ovjeren nigdje. A oni se pozivaju na njega. Jel moguće što učiniti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Uskraćivanje prava na povrat pologa

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija