Jump to content

Alfa


Lalalla

Preporučene objave

Dobar dan ja sam dobila s alfom credit obavijest o ovrsi danas mi doslo 2000 e Javila sam im se danas i 2300 eura ne znam kako se tako nabija i ja ugovor nisam potpisala s njima al uplaceno je. Trebam pomoc ne znam sta cu nemam odkud platit na minimalcu sam a strah me sta ce se desit ako mi netko moze rec ili pomoc bila bih zahvalna... Jer ne znam oce li se naplatit preko fine. Rekli su kao da su oni ovrhovoditelji i da njima placam Mislila sam da dignem kredit al to je dug na dug al ne znam di da nadem 2300 eura i ovako su mi rate prevelike  ako ima kakav savjet nesto ili pomoc  muka mi Nisam inace u ovome ne znam nista 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 15. 04. 2024. u 9:57, Lalalla je napisao:

Dobar dan ja sam dobila s alfom credit obavijest o ovrsi danas mi doslo 2000 e Javila sam im se danas i 2300 eura ne znam kako se tako nabija i ja ugovor nisam potpisala s njima al uplaceno je. Trebam pomoc ne znam sta cu nemam odkud platit na minimalcu sam a strah me sta ce se desit ako mi netko moze rec ili pomoc bila bih zahvalna... Jer ne znam oce li se naplatit preko fine. Rekli su kao da su oni ovrhovoditelji i da njima placam Mislila sam da dignem kredit al to je dug na dug al ne znam di da nadem 2300 eura i ovako su mi rate prevelike  ako ima kakav savjet nesto ili pomoc  muka mi Nisam inace u ovome ne znam nista 

Kako mislite, niste potpisali ugovor, a uplaćeno je? Poslali ste poruku da "želite zajam" i oni su Vam na mail poslali ugovor koji ste prihvatili.

Ako ste posudili novac kod njih, u svakom trenutku na njihovoj stranici možete vidjeti koliki je dug i na što se odnosi.

Pretpostavljam da ste dobili Prijedlog o ovrsi. I tu Vam točno piše koliki je dug.

Imam iskustva s tim. Malo pojasnite situaciju da Vam mogu odgovoriti.

uređeno: od ZlatkaM
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija