Jump to content

Povrat imovine


sissi

Preporučene objave

Bok svima!

Imam problem,pa ako mi možete dati savjet.Poslije pradjedove smrti nasljednici su bili moja baka,i sin od njenog brata-ali samo u nužnom dijelu.On je dobio parcelu pol. zemljišta koju nikad nije koristio,nije ju ni prenio na sebe u gruntovnoj pa još glasi na moju baku.To je bilo prije 20-tak godina,njemu se od tad izgubio trag,navodno je u Njemačkoj,tko zna jel još živ.Svojevremeno je baka pokrenula postupak za povrat imovine,oduzete za vrijeme bivše yu.U međuvremenu je umrla,nasljednice su teta i mama tj.ja(odrekla se u moje ime).Nedavno smo imali raspravu i tu se pojavio problem dotičnog rođaka.Za njih su nasljednici on i baka,dakle parcela se dijeli po pola.Zanima me da li ima kakve šanse da mi dobijemo cijeluparcelu(ja i teta),jer on nije koristio ni onaj nužni dio koji mu pripada.Šteta da zemlja stji bez veze,a iskreno rečeno ni vrijednost joj nije zanemariva.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija