Jump to content

Rješenje za uklanjanje


anonimno

Preporučene objave

dobio sam rješenje za uklanjanje nadstrešnice koju je još moj pokojni otac sagradio, za koju , naravno, nema građevinske dozvole, a prijavio me je moj rodak koji živi u prizemlju obiteljske kuće koja nije etažirana, a koji ujedno od smrti mog oca pretendira na moj dio kuće koji sam naslijedio od oca. Ta nadstrešnica nema dodira sa tlom, ali je pokrivena šindrom. Šta moram ispraviti da bi se taj objekat legalizirao. Nemam nikakve mogućnosti dogovora sa grad. inspekcijom jer je i moj rodjak grad. inžinjer tako da ima veze u inspekciji. Zanima me kome mogu podnijeti žalbu na ovo rješenje, da li zaista moram u roku 15 dana ukloniti nadstrešnicu, jesu li oni zaista tako ažurni i kojim se sve pravnim sredstvima mogu poslužiti kako bih to sve izbjegao i dočekao novi Zakon koji na snagu stupa u 10. mj. ove god., a prema kojemu mi neće biti potrebna građ. dozvola? Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija