Jump to content

Zaostaci od 2005 nakon prevođenja


Tchiboo

Preporučene objave

Ajd nek mi neko objasni jel to Kosorica misli na ove zaostatke nakon prevođenja mirovina od 2005 ili se radi o nečemu drugome ?

 

Evo link http://www.mobms.hr/news.aspx?newsID=950&pageID=33

 

Potpredsjednica Kosor istaknula je kako, uz isplatu naknada za prevođenje prema novom Zakonu o pravima hrvatskih branitelja i članova njihovih obitelji za 2007. godinu koja je u tijeku, 5. listopada ove godine započinje i isplata za razdoblje 2005. godine, rekavši kako je rebalansom proračuna za ove namjene osigurano 290 milijuna kuna. Podsjetila pritom kako je u dosadašnjem mandatu za isplatu duga hrvatskim braniteljima prema starom Zakonu o pravima hrvatskih branitelja i članova njihovih obitelji iz 2001. godine dosada isplaćeno oko 500 milijuna kuna.

 

????????????

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tchiboo je napisao:

Imam pitanje , pa ako netko zna ....

Da li će se isplatiti sav dug do travnja 2007 kako je navedeno u rješenjima nakon prevođenja mirovina ili samo za 2005 godinu :-?

 

sumnjam da će isplatit odmah cijeli iznos,najvjerovatnije u par rata.

takva je barem bila praksa do sada,mada bliže se izbori.... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo po novome uz cijelu 2005 idu i isplate za 2007 , odnosno onih par mjeseci ...

http://www.mobms.hr/news.aspx?newsID=958&pageID=33

 

***Potpredsjednica Kosor najavila je za 5. listopada ove godine početak isplate hrvatskim braniteljima na osnovu prevođenja za 2005. godinu prema novom Zakonu o pravima hrvatskih branitelja i članova njihovih obitelji za što je rebalansom osigurano 290 milijuna kuna, te podsjetila kako je u svibnju ove godine započelo prevođenje i isplata za 2007. godinu****

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Isplaćeno za 2005godinu kad će isplatiti za 2006 i dio 2007 kad politika oduči???

Mene ovo sve smeta mislim da nismo ovo zaslužili :-o

Imam osjećaj da smo mi teret ovom društvu zbog čega neznam.

zozef je napisao:

Ponekad mi se čini da političari baš nemaju mnogo znanja u poznavanju zakona i propisa ili oni to uvjek kažu dvojbeno pa što god naprave može se tumačiti kao ispunienje obećanja .Daj Bože da ovog puta nije tako.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija