Jump to content

Ajmo se malo organizirat!


JULKY

Preporučene objave

E, moje drage kolege i kolegice, niste baš od neke pomoći..A gorilo je...Stvarno je gorilo!

 

Eto ja kad imam pitanja, a vidim da neko nešto traži, pošaljem odmah i to je to, što ne bi pomogao..

Ništa me ne košta!

 

Ali neki dan sam zamolio pitanja od Vičića i Erakovića, bilo mi je dosta hitno, ali od toga ništa, niti jedan odgovor, da bi se neko javio, reko jednu jedinu riječ, malo me savjetovao..

 

No, dobro sad je gotovo, imam neki sitni popravak i umjesto da otvorim šampanjac, naručim janjetinu, počastim sve mile i drage, sad moram još guslati cijelo ljeto ne bi li se konačno toga zla riješio..Ipak popravak je kao i prolaz, samo što nemaš papir i ne možeš feštat!

 

Moram biti objektivan i reći da možda nisam neke stvari tipi-topi spremio, (pa i ne možeš sve na razumijevanje, neke stvari doslovno moraš naštrebat, a to je za mene onaj najgori dio, jer štreber definitivno nisam!), ali opet, očekivao sam barem nešto od kolega..

Nikog ne krivim, prije svega sebe da se razumijemo, ali opet..

I neću se smiriti i zaboravit na propušteno dok konačno ne uzmem taj papir!

 

Moj prvi popravak u životu...

Napisat ću knjigu, doživljaja i događaja ko u priči

Bok

:coffe: :coffe: :couple:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Cestitam ti na polozenom i nadam se da ovo sto je ostalo nije prevelik problem.

 

Zao mi je da nisi dobio pitanja kad su ti trebala, ali mozda si u zadnji cas ostavio post (npr. ja ga nisam vidjela i bas mi je zao jer sam imala njihova pitanja) a mozda nitko nije imao (u sto sumnjam jer sam i sama slala ljudima pitanja vicica i erakovica).

 

Poslat cu ti ih sada ako te jos zanimaju.

 

Ako je samo taj popravak, ljeto bi moglo biti i bogatije od samog ucenja. Nadam se da ti vrucina nece udariti u glavu. Sretno s ucenjem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Čestitam na položenom, sretno na "popravnom", eto, ja konkretno nisam vidjela tvoj mail na vrijeme. Međutim, ne mogu, a da ne upozorim da su pitanja od oba ispitivača objavljena na ovom forumu pod "Pitanja", da Eraković baš i nije neki strašni ispitivač, a što se Vičića tiče, on je na takvu glasu da ti pitanja puno ne znače ako imaš peh. Nemoj ovo pogrešno shvatiti, stvarno nije zlonamjerno, ali nije fer prema kolegama, uključujući i mene, koji objavljuju pitanja na forumu da nam predbacuješ svoj popravni. Sretno!!!!! To je ionako samo formalnost, a i sam kažeš da je "sitni"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Pošalji pitanja ali ne samo KOLEGI nego svima ovdje na forum na tu temu.

 

A kako ti to mislis izvesti???? Posaljem mail na svima@legalis.hr????

 

Ako citas moje topice na pravosudnom od prije godinu dana naci ces puno informacija a pitanja sam poslala svima koji su mi se javili na mail. Do sada ih je bilo na desetke, a 95% njih je vec i polozilo ispit.

 

Prvo citaj sto je ranije napisano, pa se javi.

 

Osim toga, ispitna pitanja se objavljuju u topicu Pitanja za pravosudni ispit, pa se slobodno i tamo informirajte.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija