Jump to content

poziv kao svjedok


toko

Preporučene objave

prije par mjeseci dvije osobe i ja zaustavljeni smo od strane policije, nakon pretresa auta nađena je droga,i vlasnik droge je odmah priznao da je to njegovo, nakon krim obrade i jedne noci u pritvoru ja sam pusten, a ova dvojica su privedena u istrazni, i nekidan sam dobio poziv kao svjedok, na pozivu je potpisan istrazni sudac.... zanima me sta me tamo ceka?

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako ste pozvani pred istražnog suca, moguće da ćete biti sami, a iskaz dajete jer iskaz pred policijom još uvijek nije valjan da bi bio dokaz na sudu.

Međutim nemojte ovo krivo shvatiti., Taj iskaz može biti dokaz protiv vas ako ste ga dali kao svjedok ukoliko bi govorili suprotno od onog što ste rekli na sudu.

 

VI se nemate što brinuti jer se ne teretite vi, već vaš poznanik i on je u gabuli, a vi trebate voditi računa da se lažnim iskazom ne dovdete u poziciju u kojoj je on

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da je protiv Vas podnijeta kaznena prijava ne morate uvijek znati, ali redovito osumnjičeni to saznaju.

Dokaz za to je i da ste pozvani kao svjedok, a ne kao osumnjičeni.

 

Nitko ne voli svjedočiti i svima je nelagodno, posebno kad se radi o poznatim osobama, ali treba voditi računa o tome da sebe ne ugrozite neistinom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija