Jump to content

Udio u Fondu


Vozac

Preporučene objave

Pa jel nije zanimljivo otac mu ima 2 boda i onda se mi čudimo što je Ministrica Kosor izjavila da ima 500 tisuća i neznam koliko branitelja, pa to je taj problem bili su podignuti za bljesak i oluju a možda su bili u fenix i zid i poslije par dana raspušteni ali su zavedeni kao branitelji (znači nisu čak sudjelovali ni u akcijama) :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kad se malo razmisli, nije ni previše čudno što ima toliko branitelja, ako se računaju i oni sa po par dana u nekoj formaciji i oni u uredima, sekretarice,čistačice. kažu prosječan broj udjela po branitelju oko 10 udjela, pa koliko je onda taj prosječni branitelj bio u nekoj formaciji, 7 mjeseci????? :-?:-D:-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja mislim da je najviše onih koji su bili po cca.3 mjeseca...kao mobilizirani...a di su prve klase rocnika koje se nisu ni makle iz vojarni...

ma osobno mi nije krivo za ikoga ko je proveo i jedan dan na terenu ako ga je stvarno proveo...nije rat za svakoga...

...imam prijatelja ...otisao sa mnom 91. ...bio 10 dana i nije moga vise...jednostavno nije moga...previse ga bilo strah...ali htio je i bio je...

 

...smetaju me oni koji nisu bili ...a u registru su...

...oni koji su dosli 94.samo da bi legalizirali pravo na stanove u koje su upadali dok smo mi na terenu bili...onih koji su onda kad i nije trebalo...dolazili kako bi imali papir te tako imali opravdanje za svoje prljave rabote...

 

 

...stoga...još jednom ...glasno i jasno...obijavite registar javno sa svim podatcima te sa slikom...

 

 

p.s. s obzirom da se mene u principu krivo shvati...ja sam ucesnik rata 1991-1995....zakljucno sa Olujom...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nema svrhe raspravljati o braniteljima koji su bili nekoliko dana ili mjeseci, i oni su dali nešto od sebe, neki nisu mogli izdržati ni par dana...nismo svi isti.

dakle riječ je o onima koji su bili daleko od bojišnice i rat gledali na tv a imaju ista ili veča prava kao mi.

 

dakle oni su tema razgovora.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa mi smo birali Vladu koja je to dozvolila ,a što je najgore u toj Vladi su sve starkelje ,e sad red je da i njihova djeca dobiju po neki udio u Fondu jer taman su 1991 imali dovoljno godina da uzmu oružje umjesto togo oni svoju djecu poslali van ,kad se situacija smirila oni se vratili nazad pozdobivali dobre činove i eto problem zašto se nesmije obijavit spisak Branitelja (jedan primjer od prvog i pokojnog nam Predsjednika unuk umjesto da uzme oružje on otvara banku,i tvornicu koja proizvodi kolajne koje ste dobili ,pitane šta mislite koliko on ima udijela ?)A di tek ostali ...... :ceka::petpara:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zar ti stvarno misliš da branitelji mogu zaustavit prodaju ,pa ja znam barem petoricu koi su svoje već prodali vlad je odlućila da se to rasproda i tako če bit ,tu negdje je bio jedan članak da kad uđemo u EU taj fond nesmije ni postojat.Što se mene tiće ja svoje nedam pa kad se raspadne nek me isplate kako god oni misle da mi pripada............

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sada nema nista,ali sam jutros citao zivi vecernjak,cijena udjela po tom clanku,675 kuna.onako nje kako sam napisao ranije.kao,uzet ce kredit,da MOGU ISPLATITI;oko 20% branitelja koji ce ,kako oni racunaju odmah prodati,od gasenja nista,a krajem godine zbog rebalansa proracuna,krpanja,ide hep u privatizaciju.probaj naci negdje sutra vecernjak po kaficima,ako ides na jutarnju kavicu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija