Jump to content

Kako dalje


sutina

Preporučene objave

Imam problema sa suprugom koja mislim da je psihički bolesna pije neke tablete helex i stalno pere sve po stanu maltretira mene i malodobnu djevojčicu 11 godina po čitave dane samo viče i optužuje da smo mi krivi za njezinu bolest tlak a mislim da ima šizofreniju.

Svaki se dan čuje sa mamom na telefon poslije toga je još gora.

Tri puta sam završio u pritvor na poziv moje supruge-dvije prekršajne i jedna krivična.

U postupku nije dokazano da sam ja nasilnik bio na svim testiranjima i sve uredno.

Jučer poslije čitavog dana vikanja i provociranja nazvao sam prvu pomoć a oni su pozvali i policiju.

Nisu je priveli navodno došao novi zakon .

Kako dalje postupati dati krivičnu za zlostavljanje ili odmah zahtjev za rastavu braka.

napomena moja obitelj je pod nazorom centra za socijalni rad.

Unaprijed zahvaljujem na mogućim odgovorima

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi moj Sutina! Za pijenje helexa,postoji razlog, ponekad se vuce i godinama....preisptaj malo sto se sve dogadjalo zadnjih recimo 10 godina, razgovaraj sa suprugom vise nego li to obicno cinis, pokazi joj koliko je bitna tebi i vasoj kceri...ako pocne vikati, zagrli je i reci da je volis i pokusaj doci na taj nacin do srži problema.Helex je lijek koji se obicno prepisuje kada su u pitanju napadi panike koji znaju biti vrlo neugodni i u biti daju sve simptome infarkta.Mozda je tlaci vlastita majka ako je poslje razgovora sa njom jos gora...

Uglavnom, zelim ti samo preporuciti da tvojoj supruzi ti i vasa kći morate biti oslonac,pa isamim tim sto kazes da samo sprema po kuci...pomozite joj i dio posla uzmite na sebe...SRETNO!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija