Jump to content

podnesak czss


darla_

Preporučene objave

moze li mi netko dati informaciju kako napisati podnesak czss u drugom gradu o tome kako roditelj koji s djetetom ostvaruje susrete i viđanja tj. koji bi, ne postuje pravomocnu sudsku odluku i zanemaruje njezine interese?

radi se o tome da se proces za određivanje s kojim ce roditeljem dijete ziviti, odvijao u zadru na opcinskom, a mi zivimo u zg.

dogovorili smo se oko susreta i viđanja. ja ju dovedem u zadar jednom mjesecno na pet dana, a on ju treba vratiti.

on ju je u zadnjih deset mjeseci vratio jednom. svaki ostali put sam ja dosla po nju ili ju je moja mama dovela kuci.

zvala sam czss zagreb i oni su rekli da nisu nadlezni...

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

i mi smo u dvije različite županije pa znam da to ide još teže nego inače...

ja bi na vašem mjesto lijepo napisala činjenično stanje.. da on, koji je prema tom i tom rješenju(nadležna ustanova koja je izdala rješenje, kada, gdje, i pod kojim brojem) trebao postupati tako i tako, a ne poštuje to rješenje u tom i tom djelu(citirati dio u kojem je navedeno kako je uređeno to s dovoženjem i odvoženjem djeteta)- dakle ne vraća djete kako bi trebao. navesti kakav to ima utjecaj na djete i na vas pa i vaše troškove i zatražiti da poduzmu odgovarajuće mjere.ili možda predložiti kakvo drugo rješenje?

priložiti rješenje(kopiju), i navesti koliko puta i kada te kako nije poštovao odluku

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

danas sam si to napisala, pa cu sutra poslati. napisala sam da trazim da se poduzmu određene mjerte, kao prvo razgovor kojim bi ga se upozorilo na to sto radi i da saznaju razlog.

 

problem je to sto su susreti s njim, spojeni sa susretima s mojim roditeljima. moji roditelji sada traze da sud regulira samo njegove susrete i to na nacin da isti dolazi po dijete u zg i dovodi dijete natrag tj. on ili njegov blizi srodnik kojeg dijete dobro poznaje, baka ili djed.

jer moja mama ima 60 godina i ne zeli da ju klinac od 25 godina vesla i ne pridrzava se pravomocne sudske odluke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bravo! držim ti fige, a u czss čim stigneš, i dobro pročitaj prije nego potpišeš zapisnik, kopiju opet k sebi i ako je smatraš od koristi s obzirom na sadržaj, pošalješ i kopiju dodatno na czss u zadar( uz navod da si predala podnesak na njihovu adresu koji se tiče nepoštovanja odluke o susretima i druženjima)

javi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija