Jump to content

Zaostatci


Zmaj

Preporučene objave

Poceo sam dobivati mirovinu o prvog petog,kao rvi.u rijesenju pise da ce mi biti isplacenje sve mirovine od 1.do 1.4.2008 ali kad budu obezbijedjena sredstva u proracunu RH..Mene interesira koliko se mora cekati na isplatu ovih zaostataka.??????Ako netko ima slican slucaj,nek mi javi???Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"ali kad budu obezbijedjena sredstva u proracunu RH",ako ti ovako piše onda se ja pitam tko tebi napisao takvo riješenje....................... trebalo bi pisati osigurana sredstva ali -- obezbjedjena-- to nemogu vjerovati,daj pročitaj si taj dopis ponovno jel je tvoja greška ili je to napisao neki abolirani ..hehehehe pozdrav :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kako oni obračunavaju zaostatke mirovine od dana kad si bio na vještačenju u hzmo pa do dana prve mirovine i zanima me dali se dobije samo razlika od bolovanja do mirovine hoću reć bolovanje 2000 kn mirovina koju stoticu gore pa puta kako se piše otprilike devet mjeseci čekanja ispadne oko dvije tisuće baš im jaka lova radio sam kod privatnika prijava na minimalac

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

NIsam tvrdio da će u ovom konkretnom slučaju biti tako nego sam naveo da je bilo i tako dugog čekanja; a ako ćemo biti konkretniji u prognozama: s obzirom kako je nedavno donesen proračun (za 2008), nema izbora i tko zna hoće li biti rebalansa ja se na tvom mjestu ne bih nadao ništa do prosinca ove godine pa čak i kasnije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

zmaju ja sam također ostvario pravo na mirovinu od 6.2006.a počeo primati mirovinu u 6.2007. zaostataka još nema.Rekli mi prije 5 dana u mirovinskom kad bude novca u drž.riznici.

Nadam se samo da ne može zastarjeti pravo isplate zaostataka.

javi se sa novim informacijama.Branitelj hvo-a.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija