Jump to content

Kunolovac


BoreLee

Preporučene objave

Moze li netko s pravne strane ili cak iskustva komentirati ovaj text:

 

Kunolovac u lovu na Vase kune

 

http://www.electronic-research.com/kunolovac-u-lovu-na-vase-kune/

 

I kako platiti racun T-comu umanjen za iznos koji "pripada" kunolovcu, a da se ne ostane bez telefonske linije do kraja sudskog spora koji ce zasigurno usljediti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nikako, ne platite i oni vas isključe...

 

Inače ovo je zanimljivo pitanje, mislim da zaslužuje raspravu. Mislim da tu nema odgovornosti T-coma ako se u studiju javi neki govorni aparat pa ti kaže da zoveš kasnije (pretpostavljam da je tako), jer veza je ipak uspostavljena, odnosno usluga je isporučena. Što se tiče cijene deračka je, ali je malim slovima ispisana, pa tko voli nek izvoli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tomacsoon je napisao:

nikako, ne platite i oni vas isključe...

 

Inače ovo je zanimljivo pitanje, mislim da zaslužuje raspravu. Mislim da tu nema odgovornosti T-coma ako se u studiju javi neki govorni aparat pa ti kaže da zoveš kasnije (pretpostavljam da je tako), jer veza je ipak uspostavljena, odnosno usluga je isporučena. Što se tiče cijene deračka je, ali je malim slovima ispisana, pa tko voli nek izvoli.

 

ali ti ne zoveš da bi uspostavio vezu s automatom već s voditeljicom. dalo bi se prodiskutirati o ovome. ja smatram da usluga nije isporučena. bilo bi vrijeme da se zabrane ovi kvizovi na tv-u.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...ali ipak, ako se javio automat ti si dobio vezu, pa impulsi teku, njih po meni moraš platiti, a u Novoj TV i kod providera telefonske usluge trljaju ruke...druga je stvar što je riječ o grabežljivom konceptu koji je smišljen jedino i samo kako bi navukli naivne na lak dobitak, te ih pri tom dobro lupili po džepu. Potpuno se slažem da te emisije treba zabraniti...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Po zakonu vam ne smiju iskljuciti liniju ako platite dio racuna

 

Nekako si mislim da bi tako samo usao u spor s T-comom, koji je tu na kraju krajeva najmanje kriv sto se ja ili bilo tko osjeca prevarenim.

 

http://www.rtl.hr/download/Pravila_sudjelovanja_u_emisiji_kunolovac.pdf

 

Isto tako cisto sumljam da bi oni operirali vec toliko dugo da nisu zakonski pokriveni. Opet se sve svodi na onu Nobilovu: "Mozda nije moralno i posteno ali je po zakonu" (izrecena nakon oslobadjajuce presude M.Kutli), a bome i na onu americku: "ako izgleda ko patka, hoda ko patka i gace ko patka, onda je patka.

 

Vjerovali ili ne, na slici je upravo to :)

 

kunolovac.gif - 240KB

 

Ja sam pouku izvukao a skolu cu valjda platit. Ono sto mene kopa sad jos su navodi u clanku. Ako 2 sudska vjestaka tvrde da se radi o prevari... TKO i sto dalje :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Pravilnik je stupio na snagu početkom svibnja, a T-Com doista nema veze s ovim slučajem, čak sta vise broj kojeg ste pozivali uopće nije u njihovoj mreži.

Ono što možete, je reklamacija računa ali i tu će Vam trebati dosta sreće i strpljenja, a na raspolaganju Vam je i druga instanca - Vijeće korisnika TK usluga pri Agenciji za telekomunikacije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija