Jump to content

Komunalni doprinos


andy1203

Preporučene objave

Bok!

 

Imam pitanje vezano uz komunalni doprinos.

Naime platio sam komunalni doprinos prilokom izdavanja građevinske dozvole, ali je pri izgradnji obiteljske kuće došlo do odstupanja od prvotne građ. dozvole. Uglavnom izvršena je izmjena građ. dozvole.

Sad me pozivaju na sastanak u drž. upravu te me traže da platim komunalni doprinos za cijelu građevinu, a mene zanima da li bih trebao platiti razliku u prostornim metrima(m3)koja se pojavila u odnosu na prvotno stanje.

 

Pozdrav i hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako ste komunalni doprinos platili prema prvom rješenju, izmjenom gradnje potrebno je donijeti i izmjenu rješenja o komunalnom doprinosu, jer je došlo do izmjene m3, te doplatiti eventualnu razliku. Najbolje bi bilo da vi sami zatražite izmjenu rješenja o komunalnom doprinosu i priložite uplatnicu. U svakom slučaju niste dužni cjelokupni iznos komunalnog doprinosa plaćati još jednom.

 

Nešto u vašoj priči nije jasno...kako ste dobili izmjenu građevinske, a niste podmirili razliku komunalnog doprinosa?

I vjerojatno vas zpovu u gradsku upravu, jer komunalni doprinos obračunava JLS.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija