Jump to content

Prekovremeni sati


frane1983

Preporučene objave

Molim vas nekoliko savjeta u vezi prekovremenih sati.

Unazad dvije godine skupio sam jako puno prekovremenih sati (oko 500), svi sati su evidentirani u šihterici i na platnoj listi, u 2006 sam imao oko 300, u 2007 oko 200.

Prije dva mjeseca sam dobio otkaz i ne planiram se više vraćati u tu firmu .Prekovremeni sati su ostali neplaćeni.

Razmišljao sam o privatnoj tužbi jer se radi o cifri preko 10 000kn.

Pitanje prvo:Da li postoji zastara za prekovremene sate i na čemu sam ja što se zastare tiče?

Pitanje drugo:Da li ja mogu sudski zatražiti predočenje platnih listi jer ja imam samo nekolicinu istih, a od 2006 nisam sačuvao ni jednu.

Pitanje treće:Moli vas opće mišljenje o mojoj situaciji i šta mi je činiti.

Hvala puno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Potraživanja iz radnog odnosa zastarijevaju za 3 godine. Prema tome, u roku od 3 godine morate podnijeti tužbu, od dana dospjelosti, tj od dana kada su vam sati trebali biti isplaćeni, za svaki pojedini mjesec. Imate još vremena podnijeti tužbu, ali pazite na rok.

 

U sudskom postupku možete predložiti da se kao dokaz pribave platne liste od poslodavca za određeno razdoblje odnosno da ih poslodavac dostavi sudu.

 

Ja bih vam prvo savjetovao da se pokušate mirno dogovoriti s poslodavcem oko isplate prekovremenih sati (vodite računa da je on dužan za prekovremene sate uplatiti i doprinose), a u slučaju neuspjeha, pokrenete sudski spor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija