Jump to content

pomoc u pisanju zalbe


gagi2

Preporučene objave

  • 3 tjedna kasnije...

Bok! Trebala bi pomoć...nadam se da će te mi moći pomoć.

Dobila sam kaznu za počinjeni prekršaj za parkiranje od 500,00 kn na parkingu visoke škole u koju i ja idem. To mi je prvi prekršaj do sada. Bi li se mogla žalit na to da mi je prva kazna ili nešto slično. Problem je u tome što sam ja iz Osiječko-Baranjske županije, a prekršaj sam napravila u Virovitičko - Podravskoj. Molim Vas pomoagajte!! Hvala! :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

niste naveli osnovno.

Da li je lonac od auspuha probušen, (oštećen, istrulio, ,izgorio) ili je to neki "moderni" Remus ili slični, onaj kaj likovi stavljaju da bude cool, samo da jače tuli i buči.

taklav lonac ako je neispravan nemože proći na tehničkom pregledu, a ovaj drugi nebi trebao proći, ali će na tehničkom "zasžmiriti"

Isti je slučaj sa motoristima koji "skrivaju " zadnju tablicu da ih plavci nemogu zapisati, a kad se pojave na tehničkom, samo je spuste da bud vidljiva.

Čini mi se ako policija zatekne takvog motoristu sa takvom skrivenom tablicom, postupa kao sa neregistriranim motorom.

Good Luck

Mike

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija