Jump to content

Poziv policiji


bubamara777

Preporučene objave

danas sam na jednom parkingu zagradila 2 auta (nije bilo mjesta) da bi nesto na kratko kupila nesto u ljekarni. Iznenadila me guzva, te sam u redu cekala 15ak minuta. U međuvremenu je vlasnik jednog od automobila koje sam zagradila pozvao policiju i dao im moju registraciju. Ja sam dosla prije policije, i maknula auto. Auto je na firmu. Da li da ocekujem da ce na adresu firme stici kazna?

:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

baš tako, postoji šansa da su se taj dan naradila pa im se ne da pisati, ali postoji šansa i da nisu baš previše radili pa im je ovo došlo kao naručeno..

ukoliko imaš bilo kojeg prijatelja policajca, jednostavno ga zamoli neka provjeri u sustavu da li je išta pisano, svaki policajac može napraviti takvu provjeru. :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da bi policajac napisao prek nalog mora znati tko je prekrsitelj.

u tvom slucaju bi trebao prvo pronaci osobu koja je prijavila prekrsaj i uzeti od nje izjavu.

upitati vlasnika vozila (tvoja firma ili sto je jos vjerojatnije leasing kucu) tko je tog i tog dana upravljao autom.

nakon sto dobije odgovor od odgovorne osobe, tek tada bi mogao poceti pisati prekrsajni nalog na iznos od 300kn + 100kn troskova.

ti bi se zalila i na koncu bi bila tvoja rijec protiv (ne policajceve) vec osobe koja je prijavila prekrsaj.

 

....

 

vjerojatnost postoji - radije uplati loto jer je vjerojatnost dobitka veca od ovoga

 

:smijeh::smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija