Jump to content

otkaz za vrijeme porodiljnog


marijanna

Preporučene objave

Trebao bi mi savjet. Trenutno sam na porodiljnom koji istječe 19. 05. 2010. nemam se namjeru vratiti u poduzeće jer ih ne želim više gledati, nisu fer (npr. ugovore o radu potpisuju umjesto nas bez da nas i obavijeste, ili dobiju svi božićnicu osim mene) nikada im nisam sjela, ali ne mojom krivicom. Zanima me, pošto je otkazni rok 30 dana, mogu li ja dati otkaz dok sam na porodiljnom, npr. 20. 04. i tako odraditi otkazni rok?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bok!

 

Od 18.12.2007.godine radim pod ugovorom na određeno vrijeme,tj.do povratka osobe koju mijenjam. u 9 mjesecu trudnoće sam. 19.09.2008. sam otišla na komplikacije u vezi trudnoće. Od 25.11.2008. sam na porodiljnom dopustu.Danas su me zvali iz firme da mi priopće da sam dobila otkaz jer osoba koju sam mijenjala vratila se na svoje radno mjesto.Zanima me koja su daljnja moja prava?

 

Zahvaljujem unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

malena87 je napisao:

Bok!

 

Od 18.12.2007.godine radim pod ugovorom na određeno vrijeme,tj.do povratka osobe koju mijenjam. u 9 mjesecu trudnoće sam. 19.09.2008. sam otišla na komplikacije u vezi trudnoće. Od 25.11.2008. sam na porodiljnom dopustu.Danas su me zvali iz firme da mi priopće da sam dobila otkaz jer osoba koju sam mijenjala vratila se na svoje radno mjesto.Zanima me koja su daljnja moja prava?

 

Zahvaljujem unaprijed!

 

Deteljno sam Vam dgovorio u drugoj temi koju ste pokrenuli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija