Jump to content

pomoć molim-kompliciran slučaj 1.dio


zdeprimirana

Preporučene objave

..prije nekih mjesec dana bila sam vani sa dečkom (nismo balavci ,30god),stajali smo na jednom parkingu i razgovarali. U jednom trenu naišli su policajci u civilu,legitimirali su nas,čak i kopali po autu bez naloga, prepipavali dečka (mada sam čula da oni to ne smiju?!), i da bi iza auta našli pola jointa(inače nisam konzument,probala sam taj dan i bacila sam ga jer mi nije pasalo, štoviše gadi mi se to i mislim da više nikad neću probat) i naravno prišili ga kao da je to moje..ali oni to ne znaju,jer je bio odbačen prije njihovog dolaska.(Zar odgovaram za svo smeće u krugu od 5 metara oko sebe?!)hm.. Priveli su me u postaju, tiskali me,prijetili mi se..meni je to naravno prvi put da sam došla uopće u stanicu i pogotovo za joint..govorili mi da ću provest noć u jedinici za zadržavanje sa kurvama,pijancima na što sam se ja i malo prepala i rekla da je kao moje i potpisala sam to samo da me puste. Za dva tjedna šećem opet svojim kvartom,opet naletim na njih i glupa pitanja naravno,imaš kaj kod sebe blabla..ja naravno nemam ništa kod sebe i odu..meni dođe poziv za prekršajni sud i moram se javit sad za koji dan. Prije par dana sjedim sa svojim dragim u autu,razgovaramo jer sam ja nekaj bila u depri i evo ti njih..dobro veče dobro veče izađite iz auta stvari van blabla..što sam ja na to rekla:pa dobro do kad ćete vi nas maltretirat..oni ništa..(trojca su bili).Jedan je bio skroz ok prema nama drugi i treći vrlo bahati. Opet su prepipavali dečka,maltene ga nisu skinuli,ništa nisu našli kod nas, i ja opet pitam: dečki čemu sve ovo (normalnim tonom)..oni odgovaraju: zato što imamo sumnju..hm..neznam po čemu al dobro,sad nebitno..i opet ja njima zašto nas maltretirate šta smo napravili da bi ovaj treći reko..niš dečki vodimo ih u stanicu zbog vrijeđanja i omalovažavanja službenih osoba..(ONAK NEMOGU VJEROVAT)..ni u jednom trenu s naše strane bezobrazluk,psovka,drskost i ok odvedu nas u postaju i dalje oni nama bili ste bezobrazni blabla piši čl.17.. i da skratim priču odvedu nas na prekršajni sud na oranice gdje smo morali provest cijelu noć (ja sa prostitutkama u sobi,dragi sa nekim luđacima isto)..moram reč da smo normalne osobe i da nam je ovo,meni čak više malo,jako teško palo..šok,nevjerica,čekanje sudca do 10 sati

.

 

Sutkinja naravno čita ono šta su policajci nadrobili i stvarno su nadrobili gluposti..ali njihova riječ protiv naše i opako boli..jer je nepravda,,i još nas kazne svakog po 700 kn..idem sad na prekršajni sud za koji dan zbog onog jointa..dali da spominjem šta su oni sve nama napravili,kolika mi je korist od privatne tužbe i dali su oni,a mislim da jesu,išli mimo nekih zakona? ovo neće završit samo tako,jer i na moj upit da mi kažu svoja imena,ovaj kaže nedam..(a mislim da bi trebao reč ako on već mene legitimira)..ima još toga al ovo je "ukratko":) ako može netko ikakav savjet dat,bila bih mu vrlo zahvalna..pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Spojio sam Vam postove jer nema potrebe za dva posta.

 

Sada Vam djeluje da ste bili fini, ali znam po sebi da živci rade drugačije kada si iznerviran i isprovociran.

 

Ovim ne prejudiciram ništa, ali malo ohladite glavu i razmislite o svemu.

 

Policija je imala pravo da Vas legitimira, a njihova riječ protiv Vaše ne pali baš, posebice stoga što su Vas našli s travom prije toga

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

petpetica je napisao:

zdeprimirana je napisao:

inače nisam konzument,probala sam taj dan

 

Razmislite malo u kakvom se društvu krećete.

 

hahahah - bas sam ja htio to quotati :smijeh::smijeh:

 

 

eto kako neki ljudi imaju peh - mos mislit - imali ste ludu srecu da vas nisu vec i ranije uhapsili!!!

 

ljudi sa 30 g nisu vise djeca da bi probali prvi joint na parkingu. siguran sam da imate vrlo dugu konzumentsku povijest jednako kao i vas decko.

 

sto se postupanja policajaca tice, pa imali su posla s narkomanom, pa sto vi zelite od njih??

pa zar narkoman ne moze provesti noc s kurvom u celiji :vrti:

 

i za kraj - DNA analiza moze pokazati da li je onaj opusak vas ili nije!

ako ste sigurni da taj opusak nije vas, promijenite iskaz na sudu i trazite vjestacenje opuska.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a gledajt ovo,

meni su osam krim pandura došli sa pasom i pretresli cilu kuću, materi mi je došlo loše a ja sam bio da ne kažem di.

Naime, navodno su dobili krivu informaciju no činjenica je da su vidjeli parkiran sumnjivi auto u mojoj ulici , ili su glupi pa fulali kuću ili mi je netko namistija tako da ako tko od padne da okrivu mene pa dok se panduri zabavljaju sa menom netko premisti drogu ili što već.

I nakon 4 sata torture policija kaže da su dobili krive informacije i pokupi se ća kao da ništa nije bilo.

 

ha ha

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da bi došli u pretragu kuće policija prvo mora dobiti nalog od suca. sud ne daje naloge o pretrazi tek tako nego policija mora dobro obrazložiti na osnovu čega traži nalog. obzirom da su kod tebe došli čak i sa psom, očito su imali u tom trenutku po njima i sudu jake informacije.

e sad, tko im je dao takve informacije, jer nisu vidoviti, trebao bi viditi u društvu u kojem se krečeš, jer nisu mogli ni fulat kuću jer u nalogu mora pisati točno na koju se adresu odnosi. :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

darkoh je napisao:

da bi došli u pretragu kuće policija prvo mora dobiti nalog od suca. sud ne daje naloge o pretrazi tek tako nego policija mora dobro obrazložiti na osnovu čega traži nalog. obzirom da su kod tebe došli čak i sa psom, očito su imali u tom trenutku po njima i sudu jake informacije.

e sad, tko im je dao takve informacije, jer nisu vidoviti, trebao bi viditi u društvu u kojem se krečeš, jer nisu mogli ni fulat kuću jer u nalogu mora pisati točno na koju se adresu odnosi. :kavica:

 

 

Naravoučenije!!!

Policija neće NIKAD, ali baš nikad onak iz neba pa u rebra pretresati nekog za koga nema baš niakve indicije da je narkoman.

To je zlatno pravilo.

Ne bih ovdje htio iznositi svoju averziju prema vama narkmanima, a imam je, dakle, policija radi svoj posao. nikako unaprijed nekog uhiti pa ga onda pita "jesi ti narkoman2?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

čitam sve ovo i pomalo mi ispada bolesno kako se nađu neke osobe koje jedva dočekaju da napadnu bilo keoju radnju policija da poduzme -to je sad malo nekima prešlo u naviku.. dobro je netko napisao "kakva djeca od 30 godina".. zašto su dečki iz krim.policije koji rade po drogama "baš vas legitimirali i poduzeli ostale radnje " mislim da su imali dobar razlog za to u krajnjem slučaju pronašli su i dokaz za koji vi sami kažete da ste ga odbacili i sad idemo popljuvati dečke koji rade na suzbijanju konzumiranja opojnih droga.. dečkima sve pohvale samo nek nastave tako a vama ako nešto smeta imate pravo zatražiti razgovor sa nadređenima... vi možda ni neznate sve o vašem dečku pa stoga nemojte napadati policajce možda on i nije baš neki dobrica,naravno to je samo moja sumnja ali tko zna.. nedavno sam tako doznao za jednog "pametnog" mladića iz mog grada koji svakodnevno pljuje gdje god stigne po policiji a on je kao pošteni student no prije izvjesnog vremena dečki iz krim.policije su baš kod tog finog i poštenog studenta na tavanu pronašli pravi mali botanički vrt ,odlično opremljen i naravno uzgajao student = biljku = travu za pušenje i šta sad on recimo ima pametno više govoriti ili pisati komentare ....

@ ljutko

konačno se opet slažem s tobom ......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija