Jump to content

nepravilnosti pri oduzimanju vozačke dozvole!?


mejo

Preporučene objave

dobar dan svima!

pred tjedan dana zaustavila me granična policija na lokalnoj cesti, te me je nakon standardih pitanja pitala želim li se podvrgnuti alkotestu na što sam pozitivno odgovorio.

odmah sam ušao u njihov terenac te sam podvrgnut alkotestu, i napuhao sam 0.66 promila, na što je policajac odgovorio da nisam to dobro učinio te sam ponovno puhao u alkometar i tada je rezultat iznosio 0.74 promila te je to uz toleranciju u zapisniku upisano 0.64.

1. nejasnoća mi je da li sam trebao drugi put puhati u alkometar nakon što je prvi rezultat bio odgovarajući

2. stvar koja mi je nejasna je to da me policajac nije upozorio na 15 minuta na koje je trebalo pričekati nakon što me je zaustavio te da li me je trebao pitati da li sam prethodno pušio cigaretu, što i jesam neposredno prije zaustavljanja

3. stvar koja mi je također nejasna je ta da me policajac nakon što mi je oduzeo vozačku dozvolu pustio da nastavim s vožnjom uz njegovo objašnjenje da "vozim na vlastitu odgovornost", te da "tijekom moje daljnje vožnje sigurno neće biti policije te da me neće zaustaviti nitko"

 

unaprijed se nadam da ćete mi pomoći i zahvaljujem se na odgovoru!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija