Jump to content

noćni rad


pelargonija

Preporučene objave

Suprug je dvije godine radio kao pekar. Sad je u radnom sporu s bivšim poslodavcem. Između ostalog, tuži ga i za neisplaćen noćni rad.Odvjetnicamu kaže da sumnja da će to uspjeti izganjati jer je pekarski posao noćni posao i kao takav ne spada u noćni rad pošto je suprug znao da se ta djelatnost obavljasamo noću. Meni je to glupo objašnjenje ali ja sam laik pa molim drugo mišljenje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

pelargonija je napisao:

Suprug je dvije godine radio kao pekar. Sad je u radnom sporu s bivšim poslodavcem. Između ostalog, tuži ga i za neisplaćen noćni rad.Odvjetnicamu kaže da sumnja da će to uspjeti izganjati jer je pekarski posao noćni posao i kao takav ne spada u noćni rad pošto je suprug znao da se ta djelatnost obavljasamo noću. Meni je to glupo objašnjenje ali ja sam laik pa molim drugo mišljenje

 

ukoliko je dodatna placa za nocni rad bila posebno ugovorena ugovorom o radu ili nekim drugim podzakonskim aktom poslodavca

tada bi trebali dobiti spor

 

ukoliko nije bilo nista ugovoreno tad je vasa odvjetnica u pravu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija