Jump to content

Hitno molim pomoć, nešto mi je tu mutno


cro_u_srcu

Preporučene objave

Moj primjer je slijedeći, sud je presudio tako što je okrivljenik dao izjavu (datum naveden u presudi), okrivljenik je dva puta pozivan i svaki puta se odazvao dok se policajac nije odazvao u ta dva puta. I taj zadnji (drugi put) pitam ja sutkinju pa doklen to može ovako, kaže ona meni telefonski ću ja sa njim dogovoriti da dođe, dobiti ćete novi poziv.

 

I ništa čekam ja, čekam i ono dođe nakon cirka 2-3mjeseca plava koverta, ja mislim poziv, a ono presuda gdje se navodi samo ukratko da je policajac dao iskaz, ne navodi se datum, mjesto, niti bilo što, znači nije se sučelio samnom i prema tome ja pretpostavljam da on nije niti došao nikada na sud jer nije naveden datum (mislim da je posrijedi obmana).

 

Molim Vas recite mi što mi je dalje činiti, protiv presude nemam pravo žalble, ali mislim da to ne navođenje datuma kada je ispitan policajac nije uredu (uvjeren sam da se on nije pojavio).

 

Dali imam pravo tražiti zapisnik naknadno od sudkinje da vidim gdje je on bio i potpisao zapisnik kada je tobože ispitan.

 

 

Hvala svima unaprijed na odgovorima, ako Vam nešto nije jasno slobodno me pitajte.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bovu je napisao:

imaš pravo zatražiti predmet na uvid i tražiti kopiju iskaza.

 

traži pismeno i sa ovjerom zaprimanja zahtjeva(zamolbe)

ili isto pismena pošalji poštom i preporučeno sa povratnicom.

piši žalbu.

imao si pravo i ti postaviti pitanja policajcu a u čemu si onemogučen.

 

 

1. Što to znaći da se žalim, jer dolje u presudi piše da nemam pravo žalbe (na koji sud isto prekršajni, ili da pokrečem novi postupak na nekom drugom sudu)??

Molim ovo detaljnije, i drugima će biti od koristi.

 

 

2. Ako šaljem molbu, da ju šaljem preporučeno sa povratnicom, i šta da u njoj zatražim, kopiju cijelog predmeta ili samo iskaz policajca?

 

 

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija