Jump to content

stan 50-50%


deltacro

Preporučene objave

vlasnik sam stana naravno i supruga u razvodu dobiva 50%.obzirom da će ona sigurno potrošiti novce ako prodamo stan,klincima neće ostati ništa. što dobivam ako svoju polovicu stana prepišem mld,sinu sa pravom uživanja do smrti(dali supruga može prodatis svoj dio stana ).naravno ka d bi znao da neće puno potraživati ja bih digao kredit i isplati istu,a stan bi poklonio sinu sad je malodoban. što mi predlažete da je najbolje kako za mene dok sam živ tako i za sina da dobije barem neku uspomenu na oca inače hrvi .zahvaljujem se na pomoći !njoj je samo cilj pokupit novce i nestati dok to ne potroši a dijeca to nju nebrine dok ja brinem za mld.sina da ima uspomenu na oca.stan je na otplatu kredita koji ja plaćam i dobio sam ga kao djelatanik mup-a,na mene glasi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani !

 

Dio stana je Vaš i Vi možete prepisati na sina a Vama u zemljišnim knjigama upisati doživotno pravo uživanja .

Takvim postupkom možete odvratiti kupca od kupovine stana ,jer kupci najčešće dižu kredite i žele stan bez tereta .Nadalje Vi se možete protiviti prodaji radi sina .

Djetetove stvari i prava ne dijele se sa bračnom stečevinom .

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija