Jump to content

Novi korisnici


alex13

Preporučene objave

Pozdrav svima,

svaki dan sam na portalu i moram priznati da je to prva stvar ujutro kad se probudim, postala sam ovisnik.Kada se probudi i svekoliko pučanstvo(neki malo kasnije jer to vjerovatno ima veze sa godina,mi stariji smo ko kokoške,rano glavu pod krilo i rano počnemo trčati po dvorištu)i krene rasprava po razno raznim pitanjima uvijek me iznenadi i to pozitivno ona rubrikica sa lijeve strane dolje: novi korisnici.Ljudi stvarno nas ima svakog dana sve više i mislim da je to snaga ne samo ovog portala nego općenito.Znam da su nam razlozi različiti kao što smo i mi sami, motivi ponekad čudni ali to uopće nije važno jer svaki je čovjek svemir u malom i dobrodošao sa svojim idejama,stavovima i pitanjima.

Još uvijek odgovorno tvrdim gledajući imena koja se vrte sa lijeve strane da je to znak da svi trebamo neku pomoć,savjet ili bar lijepu riječ i da nam je snaga u broju i da je vrijeme za promjene.

Nije me sram reći da sam i ja jedna odo onih koja treba pomoć i zato ajmo si pisati,kukati i pomagati.

Zajedno smo jači i neka se ovo sivilo uskoro postane bar malo svjetlo na kraju tunela(ma ne ono svjetlo he,he). :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...

alex13 je napisao:

Pozdrav svima,

svaki dan sam na portalu i moram priznati da je to prva stvar ujutro kad se probudim, postala sam ovisnik.

 

tako je meni bilo kad sam ucila za pravosudni, postala sam praaaavi ovisnik! registrirala sam se iskljucivo radi pruzanja pravne pomoci, tako je i krenulo, no kad sam skuzila da tu ima podforum pravosudni, mam sam se s radnog prebacila tamo kad je kucnuo cas i za to... a tek kad sam se primila ucenja, to je bila ziva komedija - knjiga na koljenima, laptop na stolu i skicam kaj ima novo na legalisu, da mi slucajno kakav hottest news ne promakne (usput otvorena i stranica min. pravosudja i prate se njihove novosti:smijeh: te svi moguci e-mailovi i messengeri), ma pravi mali virtualni svijet, gdje korisnici slave, smiju se, ljute se ili placu - legalisville:smijeh:

 

i nije mi zao da sam tada toliko vremena provodila ovdje, em sam prikupila uzasno puno informacija i pitanja, i rasturila to cudo od ispita ponajvise zahvaljujuci tom podforumu, em sam upoznala zanimljive i drage ljude s kojima sam redovno u kontaktu i medjusobno si i dalje pomazemo u poslu - we are of capacity building and sharing of best practice always :skakuce::-D

 

special thanks to floki - a friend in need is a friend indeed :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sue je napisao:

alex13 je napisao:

Pozdrav svima,

svaki dan sam na portalu i moram priznati da je to prva stvar ujutro kad se probudim, postala sam ovisnik.

 

tako je meni bilo kad sam ucila za pravosudni, postala sam praaaavi ovisnik! registrirala sam se iskljucivo radi pruzanja pravne pomoci, tako je i krenulo, no kad sam skuzila da tu ima podforum pravosudni, mam sam se s radnog prebacila tamo kad je kucnuo cas i za to... a tek kad sam se primila ucenja, to je bila ziva komedija - knjiga na koljenima, laptop na stolu i skicam kaj ima novo na legalisu, da mi slucajno kakav hottest news ne promakne (usput otvorena i stranica min. pravosudja i prate se njihove novosti:smijeh: te svi moguci e-mailovi i messengeri), ma pravi mali virtualni svijet, gdje korisnici slave, smiju se, ljute se ili placu - legalisville:smijeh:

 

i nije mi zao da sam tada toliko vremena provodila ovdje, em sam prikupila uzasno puno informacija i pitanja, i rasturila to cudo od ispita ponajvise zahvaljujuci tom podforumu, em sam upoznala zanimljive i drage ljude s kojima sam redovno u kontaktu i medjusobno si i dalje pomazemo u poslu - we are of capacity building and sharing of best practice always :skakuce::-D

 

special thanks to floki - a friend in need is a friend indeed :palac:

 

Tak je Sue

tri put hurrraaaa za LEGALIS,za moderatore (moral sam se malo ulizat :namiguje: ),za pravnike kak je floki Omertu ne spominjem jer on je s "CIA-e",za one kaj su "ne-pravniki i za one kaj su bili i kaj jesu i one koji tek buju tuuuuu:

huraa :-D hura :smijeh: hura..... :palac:

Ovo ti je dobro :LEGALISVILLE. Živioooooooooo L!

Je i koga bumo za gradonačelnika? Je kod nas ima i "večih" gradova od 2,7 stanovnika a naš ima ....da pogledam...22 515 kaj rekal bi moj stari pokojni Joža...."dečec pa to ti je za Špičkovinu...Nev Jork.... ti taumusa!" :palac::skakuce:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

Prvo svesrdno bih zahvalio na prijemu u vaše divno društvo a i ujedno,mnogobrojno i raznoliko.

Nisam još stigao pročitati čudo toga o i u forumu dakako i postovima no vjerojatno kao i svagdje nameće se i potreba predstavljanja da znamo ponešto jedni o drugima.

Dakle ja sam rodom Palježan općina Čazma, no silom prilike trbuhom za kruhom poslije završetka rata u kojem sam kao i brojne kolege bio sudionik od 1991 g. put me odnio u Istru taj naš najveći i prekrasni poluotok, no zavičaj je samo jedan.Još jednom hvala na prijemu i trsimo se svi skupa da nam lijepa naša napokon postane onakova za kakovu smo se borili i mnogi naši kolege i kolegice za istu položili vlastite živote.ŽAC

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zeljko62 je napisao:

Prvo svesrdno bih zahvalio na prijemu u vaše divno društvo a i ujedno,mnogobrojno i raznoliko.

Nisam još stigao pročitati čudo toga o i u forumu dakako i postovima no vjerojatno kao i svagdje nameće se i potreba predstavljanja da znamo ponešto jedni o drugima.

Dakle ja sam rodom Palježan općina Čazma, no silom prilike trbuhom za kruhom poslije završetka rata u kojem sam kao i brojne kolege bio sudionik od 1991 g. put me odnio u Istru taj naš najveći i prekrasni poluotok, no zavičaj je samo jedan.Još jednom hvala na prijemu i trsimo se svi skupa da nam lijepa naša napokon postane onakova za kakovu smo se borili i mnogi naši kolege i kolegice za istu položili vlastite živote.ŽAC

 

E ŽAC a ti znaš onu " dobro mi došel priajtel v........"...e tak ...a v Čazmi sam živel i ja 14 g i delal v "Česmi"... :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

alex13 je napisao:

Još uvijek odgovorno tvrdim gledajući imena koja se vrte sa lijeve strane da je to znak da svi trebamo neku pomoć,savjet ili bar lijepu riječ i da nam je snaga u broju i da je vrijeme za promjene.

Nije me sram reći da sam i ja jedna odo onih koja treba pomoć i zato ajmo si pisati,kukati i pomagati.

Zajedno smo jači i neka se ovo sivilo uskoro postane bar malo svjetlo na kraju tunela(ma ne ono svjetlo he,he). :kavica:

 

Sa ovim se tekstom u potpunosti slažem i sve to stoji, ALI! Vjetar koja se zove "Lijepa riječ" je sintagma za pomaganje onih koji su svojevoljno upali u dužnićko ropstvo i postali protiv svoje volje "manekeni" bankarskih lihvara. Ova oligarhijska struktura koja se zove bankovno poduzetništvo sustavno melje sve pred sobom, ali legalis portal nije socijalna država, niti skup altruista koja bi trebala nekakvim materijalnim prilozima pomagati neozbiljne i neodgovorne, niti se uživiti u njihovu sudbinu života sa svojom bankom u zagrljaju, već biti "pravni prozorčić" kroz koji bi se lakše provukli mi obični smrtnici u ovoj našoj tmurnoj i crnoj zbiljnosti.

Nekako sam imao poriv da se stvari po tom pitanju iskristaliziraju.

 

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija