Jump to content

F43.2


Renard

Preporučene objave

F43.2 Poremecaji prilagodjavanja

-odite svom psihijatru ,te porazgovarajte s njim/njom o navedenoj dijagnozi te o 100% bolovanju kao posljedica DR.

 

-zatim otiđite u HZZO prema mjestu prebivališta te zatražite obrazac zahtjeva za 100% bolovanje.....u tom obrascu biti će navedena i dokumentacija koju trebate sakupiti(priložiti)zahtjevu....

...nisam siguran ali mislim da je uvjet timski prikaz stručnog tima iz Dubrave ZG ili status HRVI-a....tako je bar bilo kad sam ja predavao 2006.g.

...kad sakupite potrebitu dokumentaciju ispunite zahtjev i predate tamo di ste dobili obrazac(HZZO)-tada se čeka rješenje da li ispunjavate ili ne uvjete za traženo ,ako rješenje bude pozitivno razliku(lovu) dobivate retroaktivno od 1. dana bolovanja---eto iskustva od mene i darkoha su različita,nažalost to je tako----živci zbor i sretno!! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Knjigu je napisao Stjepan Štajduhar i ima detaljno o mnogim dijagnozama navedenim .nemojte se zaprepastiti kad budete čitali.tamo ćete sigurno naći detaljnije.

Ima još jedna,mislim da se zove PTSD ili PTSP.potražite na internetu i sve je opisano kako se manifestira.također ima na pentagon chanelu(satv) skoro svaki dan emisija o oboljelima od PTSP-a jer to je to što ste naveli.

svakako podnesite zahtjev za priznavanje 100 % bolovanja i ako budete sreće ko ja,moraćete ih tužiti.

mene su dva puta odbili,a to su iskoristii što su imali pod svojom jurisdikcijom(nadležnosti vajda).

čekam mišljenje Upravnog Suda RH.

Htio sam Vam samo pomoći.

Ispričavam se ako sam ispao u nečemu malo nevješt.

 

pozdrav Renardu i želim Vam uspjeh! :palac::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zkova je napisao:

F43.2 Poremecaji prilagodjavanja

-odite svom psihijatru ,te porazgovarajte s njim/njom o navedenoj dijagnozi te o 100% bolovanju kao posljedica DR.

 

! :palac:

 

Meni dok sam bio na bolovanju i kada sam podnio zahtjev hzzo-u da mi se prizna 100 % bolovanje kao posljedica oboljenja u ratu nisu hteli priznati šifu f43.2 poremečaj prilagodbe, priznali su samo f 43.1 tako soji u njihovu rješenju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija