Jump to content

opet kazna za pojas


marijo25

Preporučene objave

pozz

 

znam da je vec bilo slicnih tema,dakle dobio sam kaznu za pojas 18.07.07

naravno zalio sam se i tek mi je prije par dana dosla odbijenica od visokog prekrsajnog suda i uplatnica na 500kn.

 

zanima me jel to sad oslo u zastaru? i ako nije dali se mogu dalje zaliti visokom sudu ili?

 

puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

marijo25 je napisao:

pozz

 

znam da je vec bilo slicnih tema,dakle dobio sam kaznu za pojas 18.07.07

naravno zalio sam se i tek mi je prije par dana dosla odbijenica od visokog prekrsajnog suda i uplatnica na 500kn.

 

zanima me jel to sad oslo u zastaru? i ako nije dali se mogu dalje zaliti visokom sudu ili?

 

puno hvala

 

Zastara bi bila 18.07.2010 godine, a što se tiče mogučnosti žalbe piše vam u rješenjeu koje ste dobili pod pouka o pravnom lijeku ( tamo vam je navedeno možete li se dalje žaliti i kome i da li žalba odgađa izvršenje rješenja ili ne )

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

marijo25 je napisao:

pozz

 

znam da je vec bilo slicnih tema,dakle dobio sam kaznu za pojas 18.07.07

naravno zalio sam se i tek mi je prije par dana dosla odbijenica od visokog prekrsajnog suda i uplatnica na 500kn.

 

zanima me jel to sad oslo u zastaru? i ako nije dali se mogu dalje zaliti visokom sudu ili?

 

puno hvala

 

ako sam vas dobro razumio vi ste počinili prekršaj 18.07.2007 godine? I vjerovatno ste se žalili na prekršajni nalog. Za taj prekršaj je nastupila zastara 18.07.2009. Po starom zakonu zastara u prekršajnom postupku je bila 2 godine od počinjenja prekršaja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne možeš se više žaliti. Rješenje VPS je pravomoćno, konačno i izvršno. Sada nastupa razdoblje zastare izvršenja pravomoćno presuđene stvari, no obzirom na to da zapravo ne postoji šansa da tako nešto u konačnici nastupi, predlažem da podmiriš ovo što je presuđeno. U protivnom kazna će se pokušati prislno naplatiti putem porezne uprave, odnosno ukoliko se to ne dogodi zamijenit će se kaznom zatvora.......u tom slučaju možeš očikivat nekog nadam se u novoj uniformi na vratima, ili na granici, ili negdje već gdje te pronađu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija