Jump to content

HVALA CIGO!-inspekcija rada


murphyijevzakon

Preporučene objave

Javljam se da dam nadu onima koji se bore sa poslodavcima-lopovima.Prijavila sam inspekciji rada Nepravilnosti-otpremnina,godišnji.Prva prijava on-line,je nestala-čudo! :-o

Tada sam poslala nekoliko meilova "gazdi" pozivajući se na ZOR-po točkama u kojima me zmuljao.Nakon što je vidio da mu je bolje da plati meni moje nego da plaća kazne-DOBILA SAM ŠTO MI JE BIO DUŽAN.Bilo je dopisivanja,telefoniranja,ali ako nije bilo neugodno njemu,meni još manje.

CIGO 1-hvala na podršci,nadam se da si ti riješio svoje probleme. :palac:

 

Oštećeni ako se ne pobrinete za svoja prava-neće nitko! 8-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

murphyijevzakon je napisao:

Javljam se da dam nadu onima koji se bore sa poslodavcima-lopovima.Prijavila sam inspekciji rada Nepravilnosti-otpremnina,godišnji.Prva prijava on-line,je nestala-čudo! :-o

Tada sam poslala nekoliko meilova "gazdi" pozivajući se na ZOR-po točkama u kojima me zmuljao.Nakon što je vidio da mu je bolje da plati meni moje nego da plaća kazne-DOBILA SAM ŠTO MI JE BIO DUŽAN.Bilo je dopisivanja,telefoniranja,ali ako nije bilo neugodno njemu,meni još manje.

CIGO 1-hvala na podršci,nadam se da si ti riješio svoje probleme. :palac:

 

Oštećeni ako se ne pobrinete za svoja prava-neće nitko! 8-)

Dalkle morphyjevzakon: ti si postupila po negovoj"nemoj silom,uzmi čekić".

Dakle nemoj "hvalit", sve bi trebalo ići po onoj: "dan neće biti dobar čak i ako zaradite svoju plaću, ako ne učinite dobro djelo onome koji vam to ne može platiti". :pljesce:

Sretno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija