Jump to content

kako kontaktirati suca u predmetu?


alantitus

Preporučene objave

alantitus je napisao:

Predao sam tužbu prije 9 mjeseci (radni spor) ali prvo ročište još uvijek nije zakazano. Poslao sam i požurnicu ali ništa. Prije nego što se obratim predsjedniku suda pokušao bih kontaktirati suca kod kojega se vodi predmet, ali ne znam ni ime suca ni kako doći do njega. Kako stupiti u kontakt sa sucem?

 

Čuj prijatelju,ja ne znam postupak ali ja bih otišao na sud. Tamo valjda ima pisarnica koja je zaprimila tvoj predmet?! Ak nemre tak onda kod predsjednika suda. Ak buš čekal, a već ćekaš i znaš kak to naši sudovi žurno riješavaju, bojim se da ak si star ko ja 59g, nebuš dočekal. Ne znaš jel bi se :smijeh: ili :place: Pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

alantitus je napisao:

Hvala na savjetu. Nazvao sam sad sudsku pisarnicu i rekli su mi da je rasprava u mom predmetu održana 15. listopada. Je li moguće da se rasprava održi a da ja ne dobijem poziv?!

 

....vjerojatno može,kad je tako i bilo ili ....ma to nije logično trebao si biti tamo. Pa sad valjda znaš ko je vodio ročište ( Ime suca) pa ga nazovi i pitaj ili otođi k njemu...ili #OOPS# ga ...valjda bu ti neko od naših pravnika odgovoril kaj trbaš?! I ak je bez veze kaj sam se javil kad :neznam: bar smo stvar malo pogurali :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

alantitus je napisao:

Da, saznao sam ime sutkinje i dobio savjet da dođem jeedan dan rano ujutro da razgovaram s njom.

Ti si pomogao svojim savjetom jer da nisi spomenuo pisarnicu ja ne bih niti nazvao niti saznao ovo što sam saznao. TNX!

 

(Samo se nadam da se neće zakomplicirati stvar zbog mog "izostanka" s rasprave)

 

alantitus,

pazi sudovi imaju neki put svoje dostavljaće: Ja sam jednom u svom sandučiću našao otvoren poziv za sud kao svjedok (bez koverte). Drugo kada ti dolazi pismena pošiljka preporučeno kući ononda poštar ostavlja mali papirić koji lako ispadne iz sandučića. Tako je sigurno i bilo. Pozovi se na to ako ti sutkinja postavi pitanje o nedolasku na ročište. :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

cigo1 je napisao:

 

alantitus,

pazi sudovi imaju neki put svoje dostavljaće: Ja sam jednom u svom sandučiću našao otvoren poziv za sud kao svjedok (bez koverte). Drugo kada ti dolazi pismena pošiljka preporučeno kući ononda poštar ostavlja mali papirić koji lako ispadne iz sandučića. Tako je sigurno i bilo. Pozovi se na to ako ti sutkinja postavi pitanje o nedolasku na ročište. :namiguje:

zoki2 je napisao:

 

Nisi nam rekao da li imaš odvjetnika ?

 

Ako imaš, onda je poziv išao samo njemu. Tebe će zvati ako te treba saslušati kao svjedoka.

 

Imam odvjetnika i objasnio mi je sve. Poziv je išao samo njemu ali je poslan s tjedan dana zakašnjenja pa ga nije ni mogao dobiti na vrijeme. Inače s obzirom da sam jedna od stranaka u postupku a druga strana je izrazito sklona svakojakim lažima i obmanama, inzistirat ću da budem prisutan na svakoj raspravi. Zato mi je važno da dobijem poziv ili da me obavijesti odvjetnik.

Hvala na savjetima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija