Jump to content

rezultati pismenog?


toby

Preporučene objave

spinner6335 je napisao:

I meni je tako, totalna katastrofa..uopće nemam volje za učenjem..a i kad učim to više nije to..[/qu

 

upravo tako, ko da sve negdje u zraku leprša...bar nisam jedina pa možda je to tako i normalno...

između rezultata i usmenog mora proći minimalno 15 dana odnosno od kada primimo poziv, tako da vjerujem do kraja prvog ništa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

malamak je napisao:

čudno mi je malo sve to. Kada sam jučer zvala ministarstvo, rekla mi je ako dođu rezultati danas do 12 sati, da će biti objavljeno na interentu do 14 sati. Ne znam di je zapelo .....

 

ne znam više šta bih rekla, danas u 10,30h kad sam zvala su mi rekli da je sve stiglo i da će sigurno biti danas objavljeni iza 12h...samo iza 12h je relativan pojam...

ja sam se vec ukocila za kompom od iscekivanja a ne mogu mrdnuti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ljudi čestitam!

 

Meni se čini da sam i ja prošla iako sama sebi ne vjerujem.

 

Molim vas da mi potvrdite- potrebno je za svaku radnju imati više od 5 bodova. Bodovi se zbrajaju i zatim se na usmenom dijelu ispita mora dobiti iz svake grupe predmeta min.5 bodova odnosno minimalno 56 bodova... ???? Jeli to tako?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A šta ću. Mogu plakat, nema koristi. Mogu samo gledat ka na jedno dobro iskustvo, i da će mu bit manja trema sljedeći put na pismenom. I sve mislim, bilo bi mi lakše da sam loše napisala građansko (9 bodova) i radno (7 bodova). Al neka, bolje da sam dobro napisala, sad bar znam da nešto znam, nije uzaludno. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

i meni je stigao poziv, telefonski, valjda će i poštom ovih dana

uglavnom, termin mi je već 27.1. a to je sranje. teško sranje :bang:

 

pa ako je netko previše nestrpljiv i ne može dočekati usmeni dio ispita a ima zakazano nakon mene, nek se slobodno javi pa možemo zamijeniti termine

 

za vas koji niste prošli pismeni nemam riječi utjehe, želim vam svu sreću idući put. tko zna, možda se opet vidimo na pismenom

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim dobru dušu, koja ima nešto više pitanja za usmeni dio ispita od ovih objavljenih na legalisu (tj. koja ima kompletirana sva pitanja za pojedinu grupu predmeta - po grupi koliko znam ima cca. 200 pitanja) ;), da mi pošalje na mail: ZelihaZagreb@gmail.com

 

Unaprijed zahvaljujem od srca, i da, Bog će ti platiti :)

 

Inače, ja sam 27.1. u 8:00 i gaćenke mi se uredno tresu :)

 

Pozdrav svima i sretno !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija