Jump to content

Glad


Legalni

Preporučene objave

Pozdrav,

vec sam pisao, mama i ja smo prije 3 godine izbaceni na cestu i do sada smo se snalazili.

 

Sad vise nemamo kamo otici. Postajemo beskucnici usred centra grada, novac koji smo imali se iscrpio, u stanu gdje smo zivili je opasno. Institucije nisu ucinile nista.

 

Zadnjih tjedna prvi put u zivotu osjecam glad jer nemamo vise sto jesti.

 

Uz sve zakone, nema dalje. Ili..ako ima, kuda? kamo? kako?

 

Svaki svjet je dobrodosao jer uz svu moju kreativnost, ja nemam ideje....

 

haval!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

strašno kad se osoba nađe u takvoj, nimalo zavidnoj situaciji. dali ste se javili ustanovi za socijalnu skrb?

pokucajte na sva vrata,javite se i u vašem gradu u odjel za socijalno ugrožene.neznam koliko imate godina al bilo kakav poslić i u ova teška vremena se može nać.nemoguće da u vašem okruženju nema ljudi koji bi mogli pružiti malo topline i lijepe geste .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Evo ovako...nakon sto smo otisli jos smo se nakako snalazili, pokucali na sva vrata, ali bezuspjesno. Smjestili smo se kod familije. Ja sam radio sve sto sam nasao. Govorim 4 jezika i imam iskustva ali ova godine je bilo tesko naci nesto stalno. U svemu tome desilo se nesto nevjerojatno...tata koji je uvijek pricao protiv familije, odjednom je njih poceo zvati svaki dan i bio s njim dobar i divan...i preokrenuo maminog brata i sestru i cijelu njenu familiju protiv nje...do naseg odlaska sve je funkcioniralo skladno s familijom. Nevjerojatno.

 

Mislim da cemo se izvuci, desava se da imam tezak period pa moj post izgleda bezizlazno...ali dodje novi dan, nove situacije i polako ce to sve valjda doci nekom kraju.

 

Hvala na odgovorima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija