Jump to content

pomoc molim oko HRVI dionica


p.lav

Preporučene objave

Evo ovako stovana gospodo mom prijatelju treba pomoc pa Vas sve molimo koji nesto znate vise o tome da mu pomognete.Ima status privremeno 20% HRVI i sad ga zanima da li moze poslati zahtjev za dodjelu dionica HFP iako ima privremeno 20%,i/ili da li mu se vise isplati cekati rijesenje gdje ce mu se udvrditi za stano HRVI.Lijepo Vas molimo da mu pomognete sa adekvatnim odgovorima posto je covjek u krizi.Usput zelimo svima Sretnu Novu sa malim zakasnjenjem uz pozdrav ZA DOM...!!

:misli::-?:moli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ima se pravo na dionice i s privremenim 2.st. rješenjem

-napisati zahtjev (pravna služba za branitelje - besplatno)

-ovjeriti 2.st. rješenje (područni ured za branitelje)

-pečatirati rješenje u uredu za branitelje

da se nismo žalili

-kopija osobne

-poslati na:

hrvatski fond za privatizaciju

sektor za upravljanje

odijel za dodijelu dionica

10000 zagreb

lučićeva 6

(kad izađemo iz recesije dobićemo dionice)

napomena - tako je bilo pred godinu dana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...

Molim za pomoć u vezi dionica. HRVI. sam Domovinskog rata 305%, predao sam zahtjev za dodjelu dionica HFZP ( sada AUDIO ), i na svaki moj upit o statusu mojeg zahtjeva, dobivam nekakve nesuvisle odgovore kao, upravno nam vijeće ne odobrava nove dionice, pa malo se strpite i sl. Ako netko zna što mogu poduzeti u vezi s time, molim da me uputi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ima se pravo na dionice i s privremenim 2.st. rješenjem

-

 

Od 01.01.2011. Više se na to nema pravo. Sada rješenje mora biti drugostupanjsko, pravomoćno i trajno. 100% provjereno jer sam od AUDIO agencije 2011 god bio dobio zahtjev da im kao prilog uz zamolbu koju sam poslao sa privremenim 2.st rješenjem o statusu hrvi 2008 godine po novom od 01.01.2011 moram posalti trajno jer se zakon promjenio i na osnovu privremenih rješenja više ne dodjeluju dionice.

 

Neka ovaj kolega što ima privremeno rješenje pošalje zahtjev s tim rješenjem a kada dobije trajno neka taj zahtjev nadopuni sa trajnim rješenjem.

 

Imate više o tome na ovom forumu pod temom dionice pa malo prelistajte.http://www.legalis.hr/forum/showthread.php/19182-Dionice?p=608037#post608037

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim za pomoć u vezi dionica. HRVI. sam Domovinskog rata 305%, predao sam zahtjev za dodjelu dionica HFZP ( sada AUDIO ), i na svaki moj upit o statusu mojeg zahtjeva, dobivam nekakve nesuvisle odgovore kao, upravno nam vijeće ne odobrava nove dionice, pa malo se strpite i sl. Ako netko zna što mogu poduzeti u vezi s time, molim da me uputi.

 

nije bitno kada ćeš dobiti dionice već kojih .što će ti da dobiješ dionice ,recimo,iduči mjesec od npr.PIK Vrbovec kad ih nemožeš prodati (nitko ne kupuje).a i sadašnje cijene su premale uspoređujući 2007/08.zato najbitnije je da dobijete one koje će netko kupiti na burzi ( i svima najbitnije da se ne prodaju ispod nominale).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija