Jump to content

kako? odakle? koliko?


zanimljivac

Preporučene objave

Svatko vjerovatno ima svoju metodu i plan rada, meni je moja naravno odgovarala i da moram opet spremat- radila bih jednako (btw prošla sam prije par dana sa dovoljnim brojem bodova za famoznu školu za pravosudne dužnosnike)

 

Za pismeni sam radila građansko, kazneno (stari zkp) i radno, nekih mjesec dana, zadnjih 10-ak dana kombinirala sa presudama.

 

Nakon pismenog sam napravila ostalo (2 tjedna max, i to ležerno), i ostalo mi je cirka mjesec dana do usmenog za ponavljanje i eventualno popunjavanje "rupa". 2 tjedna prije usmenog sam radila samo i isključivo po pitanjima.

 

2 dana prije usmenog me uhvatila panika, imala sam feeling da apsolutno ništa ne znam, pa, iskreno rečeno- nisam ni učila, eventualno sam prolistavala skripte i zakone i gledala ih u čudu ko da su pisani na arapskom. Al kad sam počela odgovarat sve je sjelo na svoje mjesto, i nije bilo problema.

 

Eto, nadam se da će ovo nekom pomoći, ako trebate presude/skripte/pitanja/bilo šta drugo- mail je ruwenzor@gmail.com.

 

Nemojte paničarit, smireno učite i sve bude u redu. Puno sreće svima :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija