Jump to content

Prava komisije za reviziju!!


kondor

Preporučene objave

Poštovani,

 

Komisija za reviziju mi je ukinula privremeno rješenje na70%

1989.dobio sam rješenje 50% trajno na ranjavanje,od Ministarstva Hrvatskih branitelja

Na ovakav način oni ga osporavaju,poništavajući ovo privremeno!

Isto tako ne poštuju potpis zapovjednika,koji svojim potpisom potvrđuje istinitost ratnog puta,pred javnim bilježnikom!

Pa komisija za reviziju ja iznad svega!Što znači da na takav način djelovanja,komisije za reviziju,možemo očekivati rješenja unedogled!Do kada će nas ponižavati,s ovakvim nekorektnim načinom njihovog djelovanja!!

 

S poštovanjem

Antun Vladisavljević

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Komisija za reviziju mi je ukinula privremeno rješenje na70% 1989.dobio sam rješenje 50% trajno na ranjavanje

 

Dragi Antune Vladisavljeviću zar ste zaista iznenađeni ovakovom odlukom od Ministarstva Hrvatskih branitelja koje nije niti postojalo 1989. kako navodite...vjerojatno ste nešto pobrkali ....

 

A da vam dam bilo kakvi suvisli odgovor molim iznjeti točne činjenice stvari ....redosljedom ako je moguče...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim poštovani,

pa imam rješenje pred sobom,Ministarstvo Hrvatskih branitelja iz domovinskog rata

i Velite da sam nešto pobrkao,ne poštovani nisam pobrkao sigurno,no mogu Vam ga poslati putem e-maila da se uvjerite da je ta institucija postojala!

 

Hvala!

S poštovanjem

Antun Vladisavljević :place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovanje,

 

Ne želim komentirati,sve ovo,lud zbunjen normalan,Čehoslovačka

Ranjen sam 1992god.

Ako sam pogriješio u pisanju godine,vidim koliko ste spremni na ismijavanje,nego na ukazati na pogrešku,kao i pomoć!

Ok evo Vam podatci rješenja koje sam dobio kao privremeno na 70% i drugo rješenje kojim ga komisija za reviziju poništava!

 

Klasa: UP-I-562-02/05-01/156

URbroj: 2196-01-06-03/4-09-2

21.04.2009.

 

Klasa: UP/II-562-02/01-1601/725

URbroj: 519-04/1-1-09-4

24.08.2009.

Hvala

 

Spoštovanjem

Antun Vladisavljević

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nema ljutnje,da pogriješio sam u godini umjesto 1998 1989

priznajem grešku,i hvala na razumijevanju kao i na ukazivanju,da sam pogriješio,što poštujem.No kako se vidi neki jedva dočekaju s svojim komentarima koji su ne dolični!U svakom slučaju hvala!

S poštovanjem

Antun Vladisavljević

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija