Jump to content

ugovori o stipendiranju


mimin

Preporučene objave

... :misli:...

 

POzdrav !!

 

U prvom postu si postavio pitanje a udmah i djelomično dao

 

odgovor u nadi .

 

U drugom postu pitaš : kad je bila prva isplata prošle godine ?

Isplata ide abecednim redom . :namiguje: a bit če isplačena do kraja školske godina . Moja malena sa inicijalima S.Š.dobila lovu :misli: u polovici travnja sa zaostacima do tad a ostalo oko 10. na račun :ceka::kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...polako ljudi lova će sjest ,glavno da su djeca na popisu...

...ako prije pošalju prije će potrošit,hehhe,tak da...samo polako...kako je onim HB čija djeca ispunjavaju sve uvjete za stipendiju ,ali nema ih na popisu....iskreno žao mi je što živimo u takvom društvu gdje zakon nije isti za sve.

 

...ipak bi trebali dobiti i neko rješenje ako nemaš pravo da se vidi po kojem slovu zakona nemaš pravo i da se na temelju tog rješenja može napisat žalba ili eventualno nadopunit spis.Ovako ,imaju dosta manevra gdje se mogu raditi razne marverzacije...

 

....netko će reći da ne stignu pisat rješenja.hm...danas u "atomsko doba"!??...ma dajte sve je stvar u organizaciji posla,netko treba odgovarat ali na žalost nitko to ne čini....BLJAK! :zao:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zkova,lijepo si to rekao;važno da su djeca na popisu.Ne znam kako će izgledati ovo što ću reći,ali moj sin nije na popisu samo zato što sam napravio jedan veliki propust,a to je da se mali zaboravio potpisati na prijavi,sva ostala dokumentacija u redu(bar tako su mi rekli u tel.razgovoru).Naravno poslao sam prigovor i ponovo odradio prijavu.Sad još samo moram čekati sastanak upravnog odbora fonda koji će razmotriti žalbe i prigovore,a kako će na kraju ispasti ko zna...možda dobro,možda loše.Prije dvije godine dok je gđa Slavica Hruškar (Neovisni hrvatski dragovoljci) bila u nadzornom odboru fonda moglo se bar nadati pozitivnom ishodu,ali danas???????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imam dvoje djece jedan ugovor stigao jedan ne

dali je potrebno ovjeravati kod JB oba primjerka ugovora pa slati u ZG na potpis ili je dovoljno ovjeriti jedan koji oni neka ostave kod sebe a meni neka vrate potpisani ali ne ovjereni ugovor

dva ugovora 4 ovjere 200 kn ili 2 ovjere i 100 kn pa recesija je...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

znam da je uplaćeno jer imam internet bankarstvo

pa vidim da je lova na računu,

al ne mogu dići

niti prebaciti preko interneta na drugi račun

sve dok ne stigne ,ugovor o stipendiranju i ugovor o otvaranju tekućeg računa tj dok oni to ne odblokiraju,

dakle ne može se ništa s tom lovom do tada

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija