Jump to content

tko razumije ove kriterije?


dadoje

Preporučene objave

od 89g.uključio se kao volonter-rodoljub za prikupljanje potpisa lokalnih hdz-ovih politićara da bi se pred miloševićevom najezdom spasila hrvatska država od stranke opasnih namjera.već tada uvidio koliko je vlast slast,no bez obzira na to ukljućio se u domovinski rat kao dragovoljac 1991,izdržao oko godinu dana i onda pukao i odlučio se vratit na posao,radio do nedavno 30 godina staža,zadnje dvije na bolovanju,dijagnoza,431,412,100%bolovanje,odlućio tražit invalidsku mirovinu,dva puta odbijen,obrazloženje:nije nastupila invalidnost,odnosno nemaje. ima li tko da me savjetuje!unaprijed hvala i pozdrav svim istinskim braniteljima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a ko može naše zakone razumit ja sam dobio invalidsku mirovinu nesposoban za rad opća nesposobnost a neman invalidnosti dobio braniteljsku a neman hrvi neman pravo na hrvi zbog datuma kojeg je vlada odlučila i tako ti je kod nas nemaš invalidnosti a imaš pravo na invalidsku mirovinu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Točno,ti si je dobio,ali ja pucam po šavovima i bojim se svoje reakcije na slijedećoj komisiji,jer mi je pun da ne kažem šta ove korumpirane banana države,koja močnicima i njihovim trabantima daje sve i sva,a nama jadnicima koji idemo pošteno i kljukamo se antidepresivima,administrativno donose nekakve tobože zakone,a ja kažem revizija svega bando jedna,stići će vas božja ruka,kako kaže naš prijatelj,neću ga imenovat.Pozdrav svim legendama!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

gsp.Mrljavac izvini na mome nastupu u temi savjet pravnika,jer si me na moje pitanje u tko razumije ove kriterije hladno ignorirao i onda mi obrazložio ono što sam skinuo o zakonu hrv.branitelja novom,ćim je izišao,pa mi je izgledalo ka da ti nemaš senzibilitet za prOblematiku naših prava,zato te molim kako nas je isus ućio oprosti mojoj malenkosti i izvini,jer ne mislim tako,to je bio samo moj mali PTSP.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

e ovo je lijepo..ruka pomirenja..ljudi u mojoj županiji..sisačko-moslavačkoj kako stoje stvari prvi čemo udariti na vladu i njezine mjere prema braniteljima..kao što ste mogli vidjeti predsjednik županijske hvidre javno osudio ovo prozivanje branitelja kao i povlašenoga statusa..več se razmišlja o prosvjedima..a i neznam koliko vam je poznato u 6 mjesecu je u petrinji veliko okupljanje branitelja i osnivačka skupština udruge hrvatskih branitelja 1990-1996,usvajanje statuta i inog a dana 06.06.2010 u 10 h..a više na ovoj http://www.braniteljski-forum.com/forum/announcement.php?f=427

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija