Jump to content

Molim savijete za takvu nesrecu mislim da takav slucaj nema


golubnjak

Preporučene objave

Cu probat sto jasnije obijasnit!

Subota navecer ja i cura dolazimo na raskrce dvije jedno smijerne ulice ja stojim na stop provijerim ljevo i desno dali ko ide neide niko lagano krenem i budala iz kontra smjera pobere nas velikom berzinom pokupi nas prednji dio zatuce se u zid i pobjegne sa mjesto nesrece!

idem po zapisnik normano nasli lika neregistrirano auto, ali u svemu tome okrive i mene za oduzimanje prednosti!!!

 

Kako je to moguce da ja oduzimam prednost autom koji je dojurio velikom brzinom iz nedopustenom smijeru!

Ja u ovo ne mogu vjerovat!!!

Ako nisu vam jasne neke stvari slobodno pitajte!!!

 

Ono sta mene muci da HUO nece tijet platit ako sam je isto kako kriv!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Raskrsnica je uvijek komplicirani slučaj za ustanoviti tko je kriv !

 

Poštovani ovako sam razumio

 

vi ste izlazili iz jenosmjerne ulice a

on je dolazio isto iz jednosmjerne ali iz zabranjenog smijera ?

 

Njegovo vozilo je neregistrovano znači nije osigurano

on vozi pogrešnim pravcem i za sve to će on biti kažnjen.

 

Kako ustanoviti krivicu:

 

vi morate na znaku stop obavezno stati !

 

izjava koju ste dali policiji na mjestu nesreće može biti uzrok da su oni odlućili i podijelili krivicu na obadva sudionika u saobračaju.

 

vama treba obavezno odvijetnik da pogleda u zapisnik tek onda se može korak po korak to razriješiti.

ali od koga ćete naplatiti štetu ako ono vozilo nije osigurano?

 

Pozdrav.. Dare

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da on je dolazio kontra smijer po toj ulici sta se smatra ko glavna ja bio na sporednoj isto jednosmijerna ja sta na stop provijerio ljevi i desno krenuo i nas je udario misli ja nikako nisam ga mogo vidit jer je vozio brzo jer da je sporo bi se u nas zaustavio a nako 20 metra!!!!

Meni nije jasno kako meni mogu optuzit za oduzimanje prednosti ako on tamo nije imao prednost, jedini koji mogu imat prednost su hitna policija .....itd mislim ali oni imaju rotirke i sirene pa i sljep bi ih uocio!!!

Mislim meni to dijeluje full apsurdno ali eto sta mogu vidit cu sta ce rec sud za prekrsaje!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija