Jump to content

Pomilovanje


majamarija

Preporučene objave

Molim vas trebam hitan savjet,

podnijela bih molbu za pomilovanje,

određena kazna zatvora na 1g i 6 mjeseci.

Do sada nije došlo do izvršenja,jer je odgađana

zbog obiteljske i zdravstvene situacije.

Molim vas,da li treba biti već u zatvoru da bi se

tražilo pomilovanje,i da li se molba šalje uredu

predsjednika,ili ministarstvu pravosuđa,i znate li možda

koliko otprilike se čeka na odgovor.

 

Unaprijed hvala,jako mi je hitno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav, molbu za pomilovanje možete poslati i prije izvršenja kazne zatvora, podnosi se u ured predsjednika odjel za predstavke, pritužbe i pomilovanja, imate pravo na tri odgode najduže 20 mjeseci! Komisija¨za pomilovanja se sastaje tri puta u godini sada je u šestom i devetom mjesecu, odluke o pomilovanjima možete vidjeti u narodnim novinama!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

otac mi je odslužio više od 2/3 kazne ... čito sam negdje da može tražiti neko pomilovanje ili prekid kazne.. ako neko nešto zna o tome bio bih zahvalan ... i koje sve vrste pomilovanja mogu se dobiti i što je potrebno.. te ako neko zna kome se tužiti za maltretiranje u zatvoru.. ima li neko nekih sličnih iskustava... podmetanje tableta, neodobravanje posjeta, zabrana štrajka glađu,... pretnje gubljenja posla unutar zatvora...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dino333 je napisao:

ima li neki novinar kojeg bi zanimalo loše postupanje s zatvorenicima u lepoglavi... prilog bi bilo pismo, podatci doktora i svjedočanstva dvojice ili trojice zatvorenika...mail dinosajko@net.hr

najbolje bi bilo kontaktirati novine ! pošaljite im mail i objasnite zašto i što imate za reći.

također ih možete kontaktirati i telefonom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dino333 je napisao:

otac mi je odslužio više od 2/3 kazne ... čito sam negdje da može tražiti neko pomilovanje ili prekid kazne.. ako neko nešto zna o tome bio bih zahvalan ... i koje sve vrste pomilovanja mogu se dobiti i što je potrebno.. te ako neko zna kome se tužiti za maltretiranje u zatvoru.. ima li neko nekih sličnih iskustava... podmetanje tableta, neodobravanje posjeta, zabrana štrajka glađu,... pretnje gubljenja posla unutar zatvora...

vašem ocu je preostala 1/3 kazne.za pomilovanje vam treba najmanje jedna godina...što će reći da vaš otac izlazi prije i ako kaznu odsluži "do daske".

zatražite premještaj u poluotvoreni / otvoreni tip zatvora ili prekršajni odjel svoje županije.naposljetku, pišite zahtjev za uvjetnim otpustom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija