Jump to content

novi pin ili?


otvoreno

Preporučene objave

Molim Vas da mi netko tko zna kaže dali HRVI(koji je bio 20%,i kao takav dobio dionice za 20% invalidnosti, poslije je dobio 30% trajno. Dali za tih 10% invalidnosti,treba dobiti uz riješenje i novi pin,budući da se radi o drugim dionicama i nekoliko godina razmaka u dobivanju,ili ostaje onaj stari pin od onih prijašnjih dionica?! Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Koliko ja imam nickova i na kojem podforumu cu ih koristiti je moja privatna stvar,barem sam to do sada mislio.Sto si promijenio sliku zbog budale kakav sam ja.Pisao sam u knjigu gostiju i pod nickom depresivac ali od tebe se nemoze pobjec.S pravne strane mi valjda mozes odgovoriti,imam li pravo na vise nickova i smije li se tebe kritizirat a s ljudske te pitam,mozes li se otkacit od mene.uzmimo predpostavku koliko forumasa ima vise nickova,i to mi mozes odgovorit.Zivio mi ti kao moj prijatelj branitelj.Na kraju te molim kad si ti sam vec otrovao ovu temu da javno pred svima konacno objasnis,kako mogu postovi nekih kolega ostati neizbrisani danima u kojima me oni vredaju a postove gdje se ja pokusavam braniti brises.Mozda si bio dobar branitelj,ali nisi covjek u dusi a najmanje moderator kakav bi trebao biti.Ipak sam uspio bar u necem,maknu si stap kojim mjesecima nepristojno lupas po korisnicima.Odo ja u hladovinu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija