Jump to content

privremeno rjesenje


tadija24

Preporučene objave

pozdrav svim braniteljima, dobio sam privremeno rješenje o invalidskoj mirovini, molio bi postovanog Mrljavca ,Duru i sve druge branitelje koji mogu pomoći oko izracuna mirovine.

 

zvanje - visi policajac

HRVI trajno

status dragovoljca

opca nesposobnost

omjer 50 - 50

staz - mirovinski + benificije 32 godine

placa prosjek 6 000 kn

 

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tadija24 je napisao:

Hvala vam puno na brzini i pomoci!

Rjesenje je od 08/2010, vjestacenje IK od 07/2010,da li se od tog iznosa oduzima - 10% Zakon o smanjenju mirovina NN 71/10. i koliko se dugo ceka prevodenje zvanja,tko salje zahtjev.

 

Da li se sta mjenja ako sam bio pripadnik SJP u zvanjima.

 

Pozdrav svima.

 

-10 % se uzima odmah će vam to uzeti....-10% od ovih 4500 do 5000 kn to će vam otprilike biti tu negdje

 

-mislim da ćete čin dobiti na osnovu najvišeg zvanja koje ste imali u mup-u tijekom službe, a to sa sjp nema veze i ja sam bio u sjp,

- pod zadnje ( godinu prije mirovine ) sam imao zvanje višeg policajca ali sam u sjp ( dok sam bio tijekom rata ) po onim starim zvanjima imao neko drugo zvanje - uglavnom dok sam bio u sjp imao sam rješenje vođe spec. grupe i na kraju za mirovinu sam dobio pol. zvanje višeg pol. inspektora što je prevedeno u čin satnika

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tadija24 je napisao:

- moje osobno zvanje je manje od zvanja na kojem sam radio za vrijeme DR i do odlaska na bolovanje a radno mjesto je bilo isto i za vrijeme DR i poslje, da li cin dobijam po tome u kojem sam zvanju radio do bolovanja ili moje osobno zvanje .

 

zvanje koje imate priznato napismeno, ne radno mjesto i rješenje za to radno mjesto nego položeno zvanje ....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija