Jump to content

objavljeni rezultati pismenog iz studenog 2010.


Godra

Preporučene objave

Jackal je napisao:

izgleda da otvaram rok 17. siječnja :D. večeras ću još pasti na alkotestu a onda dvotjedna karantena.

 

jedino što vam želim u Novoj 2011. je položen pravosudni ispit, a onda nek ode sve u vražju mater!

 

pozz

 

sretno jackal (mislim pri ovom padu večeras!), zadužio si ekipu svojim objavama, pa si valjda kroz taj svoj rad i dovoljno dobro savladao sve što je potrebno da 17. siječnja otvoriš sezonu lova na uvjerenja o položenom pravosudnom ispitu jednim debelim prolazom.

 

A sretno i svima ostalima!

 

Ja sam imam malo više vremena za pripremu i dobro će mi to doći, a svima koji broje sitno želim i poneko zrnce sreće kod izvlačenja pitanja.

 

budite mi svi pravi :fajter: :fajter: i pobijedimo u ovoj zasad najvažnijoj "parnici"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

binka-tinka je napisao:

supatnici moji pomagajte! ne nađem nigdje kartice (pitanja) iz gp-a,a ne želim(ne stignem :)) ni vidit ono što nije u pitanjima sad kad to počnem ponavljat...(i da vas utješim, da može bit i gore, razbolila sam se za novu g.- jadibijeda iliti ima onih, tipa ja, koji trenutno i vama zavide ;)

 

na mom profilu imaš e-mail adresu, pa mi pošalji svoju, imam pitanja po karticama s rokova u prvoj polovici 2010. i slušao sam 2 usmena s rujanskog roka, ista su bila pitanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pitanja koja ja imam pokrivaju cijelo gradivo, osim možda nekog sitnog dijela koji je naveden kao dodatak u skripti koju ja imam, a rađena je po pitanjima...pa ako želiš mogu ti to sve poslat.

Ja sam odgovarala sad u 12 i sve je bilo po dosadašnjim pitanjima...zaista neznam šta bi više mogli izmislit..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija