Jump to content

Inventura na trošak radnika


mnbvcxy

Preporučene objave

Pozz

 

Hitno

zanima me ima li moj poslodavac mene pravo teretiti za trošak inventure ...

Rekli su mi ukoliko odbijem platiti da ću dobit otkaz isti dan :-(

imam ugoor do trećeg mjeseca .....

Inventura je u prekoračenom minusu i mene sljeduje nekih 700kn da platim za 4 mjeseca rada.

 

Radi se o butizi robe koja nema kamere , imamo zaštitu na robu i senzore koje ne rade...

Uspjela sam dobiti potrdu od ovih što provjeravaju senzore tj. izvješće da senzori nisu funkcionirali zbog svjetala u trgovi ,,,

to vjerovatno naši poslodavci znaju ali nama hoće prišiti troškove inventure...

Zna li tko imaju li oni pravo mene teretiti za trošak inventure i naravno i ostale kolege , još kad nisu osigurali zaštitu ...

 

Sutra idem do inspektorata , spremna sam podnijeti i prijavu ...

ali bi volila to rješiti na pametan način tako da ostanem raditi i da ne plaćam taj inventurni trošak ...

 

Svi savjeti dobro došli :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poslodavac Vam može uskratiti dio plaće samo u slučaju Vašeg pisanog pristanka ili sudske presude (gdje mora dokazati da je do manjka došlo zbog vaše krajnje nepažnje ili namjere).

 

U sučaju da Vam poslodavac da otkaz (u ovome slučaju izvanredni) teret dokazivanja je na njemu. Sama činjenica da postoji manjak na sudu ne bi prošla kao opravdani razlog. Mora dokazati da je do manjka došlo zbog Vaše krajnje nepažnje ili namjere.

 

Naveli ste da se u radnom odnosu na određeno i da Vam Ugovor uskoro istiće. Odluka da li će Vam produžiti Ugovor je samo na poslodavcu. Može i nemora.

 

Ukoliko smatrate da niste odgovorni za manjak, ne potpisujte NIŠTA. Nikakvu suglasnost, even. sporazumni raskid...

 

Poslodavac Vam možda neće produžiti Ugovor, ali barem nećete plačati zbog greške (propusta) drugih.

 

Može se dogoditi i situacija da potpišete pristanak da Vam poslodavac uzima dio plaće a da Vam svejedno ne produži Ugovor.

 

Poslodavac Vam (za sada) nije prekršio pravo/prava iz radnog odnosa pošto usmena najava otkaza nema pravnu snagu. Za sada nema potrebe za obračanje Državnom inspektoratu. Vidjeti ćemo njegov slijedeći postupak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru ,

nisam odgovorna za taj manjak ... terete i ostale kolegice...

problem je u njihovom aparatu koji nije radio i hvala Bogu ima potvrda od danas da nije bio ispravan...

 

misla sam poći do inspektorata da se informiram čime ja njih mogu zastrašiti , tako da olade s tim da će mi oduzeti od plaće i dati otkaz ....

i nek me puste da radim na miru , a oni nek si osigurau potrebnu zaštitu za dućan ili nek plaćaju troškove inventure ....

 

pokušavam se što više informirati da ne dođem u pat poziciju ...

 

pročitala sam da ako dobijem taj otkaz u roku 15 dana se mogu žaliti i oni se moraju očitovati ...

 

a zanima me isto tako ako odbijem plaiti i zbog toga dobijem otkaz ... jel vrijedi onaj zakon da nemogu nikoga više zaposliti na to radno mjesto u idućih 6 mjeseci i to da nakon 6 mjeseci trebaju prvo meni ponuditi posao :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana,

 

rekli ste da Vam ističe ugovor u 3. mjesecu? Vjerovatno VAm poslodavac neće uručiti otkaz nego će čekati da Vam ovaj istekne, pa Vam ga jednostavno neće produžiti. No, nemojte se zaletjeti te platiti manjak inventure misleći da će Vas sigurno zadržati - za to nemate nikakve garancije.

 

Pravilo da poslodavac ne smije zaposliti nikoga slijedećih 6 mjeseci samo ako je poslodavac poslovno uvjetovanim otkazom otkazao radniku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma ako mi neće produžit ugovor što ću ja tu ...

Ja se pokušavam izborit da ne dobijem otkaz istog dana ako odbijem potpisati da mi se inventurni manjak odbija od plaće ... Zvala sam šeficu i pitala je ukoliko odbijem platit što će biti , rekla mi je da dobivam automatski otkaz ...

 

ja smatram da su oni nešto mućkali na inventuri , pošto imaju još trgovina u zagrebu i može biti da su odlučili u našoj poslovnici prebiti manjak .. al to su neke moje sumnje za koje nemam nikakve dokaze ...

 

 

radim u velikoj firmi ima dosta zaposlenih.

 

Zanima me dali oni imaju pravo meni dati automatski otkaz zbog neplaćanja inventurnog manjka.

 

Pokušavam dobiti sve više informacija koja su moja prava , jer kad mi šefica kaže da otpišem a to je il danas il sutra , da joj mogu reći neke stvari i da odustane ona od toga....

 

jer mislim da nema pravo to raditi već vrši pritisak na nama misleći da smo neznalice i da ćemo potpisati , a ako ne potpišemo da ćemo mirno prihvatiti taj otkaz .

 

JA ću se izjasnit i reći ukoliko dobijem automatski otkaz da ću je prijavititj. predat žalbu sudu zbog toga, onda se ona mora u roku 15 dana očitovati i obrazložit razloge.

A uz mene je još 1 cura koja isto tako planira napraviti

 

Zanima me koliko mi sindikat može pomoći za neke informacije , zvala sam ih rekli su mi da me ne mogu savjetovati ukoliko se ne učlanim ...

smijem li ja biti član sindikata i raditi , jel tu ima nekih zakonskih propisa

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poslodavac Vam može uvijek dati bilo koju vrstu otkaza i iz bilo kojeg razloga,međutim da li je takav otkaz opravdan to je drugo pitanje. Radnik uvijek može neopravdani otkaz osporiti.

 

Nesmiju Vam dati "automatski" otkaz Ugovora ako ne potpišete plaćanje inventurnog manjka pošto poslodavac mora dokazati da je do istog došlo zbog Vaše krajnje nepažnje ili namjere.

 

Naravno da smijete biti član sindikata i raditi.To je i smisao sindikata, da Vam pomogne u ostvarivanju Vaših prava iz radnih odnosa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mnbvcxy je napisao:

 

Pokušavam dobiti sve više informacija koja su moja prava , jer kad mi šefica kaže da otpišem a to je il danas il sutra , da joj mogu reći neke stvari i da odustane ona od toga....

 

JA ću se izjasnit i reći ukoliko dobijem automatski otkaz da ću je prijavititj. predat žalbu sudu zbog toga, onda se ona mora u roku 15 dana očitovati i obrazložit razloge.

A uz mene je još 1 cura koja isto tako planira napraviti

 

Kako Vi imate Ugovor na određeno, u slučaju nezakonitog otkaza,imate se pravo obratiti tužbom sudu i bez podnošenja Zahtjeva za zaštitu prava u roku od 15 dana od saznanja za činjenicu kojom se krši neko Vaše pravo (izvanredni otkaz). Poslodavac nema rok od 15 dana da se izjasni već dalje sud vodi postupak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

moim hitnu pomoć...neznam se komu obatiti...radila sam u privatnom dućanu i dala otkaz zbog neisplate plače...sada ne radim več 3,5 mj..i šef me zvao da su imali inventuru te da sam im dužna 1 000 kn ..a nisam ni bila na inventuri i još me nisu isplatili,...a zadnu inventuru smo imali 1,5 prije mog odlaska...molim pomoćć :-(((

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

moim hitnu pomoć...neznam se komu obatiti...radila sam u privatnom dućanu i dala otkaz zbog neisplate plače...sada ne radim več 3,5 mj..i šef me zvao da su imali inventuru te da sam im dužna 1 000 kn ..a nisam ni bila na inventuri i još me nisu isplatili,...a zadnu inventuru smo imali 1,5 prije mog odlaska...molim pomoćć :-(((

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija