Jump to content

posebni dio dsi?


anonimno

Preporučene objave

znam da je opci dio svima isti, to nije problem.

pravnik sam, u upravi za zastupanje pred europskim sudom za ljudska prava. iz te uprave jos nitko nije polagao drzavni jer svi imaju pravosudni, a ni u sredisnjem drzavnom uredu mi nisu znali reci sto bi spadalo u posebni dio osim Europske konvencije za zastitu ljudskih prava i temeljnih sloboda i "ostalih pozitivnih propisa koje svaki dan koristim u radu".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Pozdrav kolegi iz MUP-a. Ni meni nije kristalno jasno koji je sadržaj posebnog dijela, tim više što obavljam poslove tehničke podrške. Meni su rekli da učim Redarstvo (zakon o policiji, spc, o prekršajima i dr.) i Statusna prava građana (o osobnoj isk., o strancima, oprebivalištu i dr.) Poziv još nisam dobio pa ne mogu znati 100%. Svaki savjet je dobrodošao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

molim pokretača topica ako može odgovorit tko mu je u konacnici dao odgovor na to sto uciti iz posebnog dijela

hvala

 

na kraju sam uspjela dobit samo informaciju da napisem sto detaljniji opis svojih poslova u prijavi.

 

onda sam ja to i napravila, i dobila rjesenje da polazem opcu upravu kao poseban dio, jer valjda nisu znali sta bi mi drugo dali! iako to nema veze s vezom i sa mnom!

 

uopce ne znam kakav je pismeni dio iz opce uprave? jel zna tko? vidim razlicite informacije po forumu!

 

u svakom slucaju, dobila sam rjesenje mjesec dana ranije, tako da, da su mi bilo koje podrucje stavili, stigla bi se pripremit! to je jedina stvar koja je u cijeloj prici bar malo fer!

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To znaci da te mogu pitat bilo koji dio iz opceg dijela ispita na posebnom- kolegica polaze istu stvar i ispalo sluzbenicki, uredsko, drugi su imali JLS i sl. Tako da samo uci opci dio, ponesi svu literaturu jer ju mozes koristit na pismenom i mirna si! Zapravo je to najsretnije rjesenje (po meni) jer nemas jos hrpu dodatnih zakona i propisa za posebni dio!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija