Jump to content

Albina Dlačić


anonimno

Preporučene objave

  • 1 godina kasnije...
  • 2 godina kasnije...

VAŽNO: Po zahtjevu u ovoj objavi prozvanih osoba, objava je premještena u nejavni dio foruma.

 

Umoljavamo korisnike da kad otvoreno, i nadasve na osobnoj osnovi, kritiziraju određene osobe imenom i prezimenom, svakako ne propuste u toj objavi potpisati i sebe punim imenom i prezimenom.

 

Legalis portal podržava otvorenu i kritičnu komunikaciju, no samo pod uvjetom da iza kritike stoji i odgovornost za napisano. Skrivanje iza anonimnosti koju omogućava ova stranica kao zaklon za blaćenje tuđeg rada i osobnosti svakako ne doživljavamo kao čin junaštva.

 

 

Urednik

Goran Zeković

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

slom je napisao:

VAŽNO: Po zahtjevu u ovoj objavi prozvanih osoba, objava je premještena u nejavni dio foruma.

 

Umoljavamo korisnike da kad otvoreno, i nadasve na osobnoj osnovi, kritiziraju određene osobe imenom i prezimenom, svakako ne propuste u toj objavi potpisati i sebe punim imenom i prezimenom.

 

Legalis portal podržava otvorenu i kritičnu komunikaciju, no samo pod uvjetom da iza kritike stoji i odgovornost za napisano. Skrivanje iza anonimnosti koju omogućava ova stranica kao zaklon za blaćenje tuđeg rada i osobnosti svakako ne doživljavamo kao čin junaštva.

 

 

Urednik

Goran Zeković

Ne znam koliko je tekst bio istinit ili neistinit, ali je zato bio totalno spaljen.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

slom je napisao:

 

...Umoljavamo korisnike da kad otvoreno, i nadasve na osobnoj osnovi, kritiziraju određene osobe imenom i prezimenom, svakako ne propuste u toj objavi potpisati i sebe punim imenom i prezimenom...

 

Urednik

Goran Zeković

 

Zanimljivo. Ova poruka me nagnala da se i sam registriram na forum. Ako se potpisem kao Pero Peric (ili Anto Nobilo ili...) znaci li to da smo rijesili problem anonimnosti? Objasni mi kako bi ti utvrdio autenticnost "potpisa" na Internetu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zahvaljujem kolegama na podršci i zaista ne razumijem zašto je moj komentar toliko ispao uvredljiv da nije mogao biti objavljen, ali dobro.

 

Jednostavno savjetujem vježbenicima da bježe iz ovog ureda iz razloga jer su međuljudski odnosi jako loši. Jasno mi je da ni u drugim uredima nije bajno i sjajno i da nas nitko ne mazi i pazi, ali ovo je stvarno nešto još gore od toga.

To je ured bez budućnosti koji se ne namjerava širit nego traži jeftinu radnu snagu za obavljanje administrativnih poslova.

 

Eto nadam se da je ovo bilo dovoljno pristojno da ostane objavljeno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija